Sport.pl

Prasa o awanturach w trakcie WDŚ: wielka draka w śląskiej dzielnicy

Śląskie derby w cieniu zadymy
"Przegląd Sportowy": "Wielka draka w śląskiej dzielnicy. - Jedyny pozytyw to zachowanie pozostałych kibiców, którzy z dezaprobatą zareagowali na te wybryki - mówi Stanisław Speczik, delegat PZPN. Ruch nie uniknie kar. Odpalenie rac i petard może kosztować klub z Cichej nawet 3--40 tys zł. Pozostałe wybryki grożą nawet zamknięciem stadionu. - Za wcześnie na gerowanie wyroków, ale kary będą na pewno - powiedział Mirosław Starczewski z Wydziału Bezpieczeństwa PZPN.

"Dziennik Zachodni": "Śląskie derby w cieniu zadymy. W meczu w Chorzowie więcej zatrzymanych niż goli. W trakcie meczu zatrzymano czterech chuliganów. Dwóch za próbę wniesienia nba stadion środków pirotechnicznych, dwóch za próbę sforsowania ogrodzenia (...). Trzeba walczyć z bandytami. To był bardzo smutny obrazek (...) Na takie zachowania jak wczoraj nie ma już przyzwolenia"

"Superxpress": nic.

"Fakt": nic

"Rzeczpospolita": nic

Więcej o:
Komentarze (2)
Prasa o awanturach w trakcie WDŚ: wielka draka w śląskiej dzielnicy
Zaloguj się
  • jiwanicki

    Oceniono 2 razy 2

    'nic' - taka właśnie powinna być reakcja mediów, w przeciwnym razie cały czas dominowac będzie tania reklama dla idiotyzmu.

  • alvaroodys

    Oceniono 1 raz -1

    golasso.pl/najwieksze-zamieszki-z-udzialem-polskich-pseudokibicow-video-i-zdjecia,artykul.html?material_id=4f8be25a16f1da875b000000

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX