Złe wieści dla Ruchu. Bukmacherzy już wiedzą, kto będzie mistrzem Polski

Portal KRAKÓW.SPORT.PL poinformował, że niektóre firmy bukmacherskie wycofały zakłady na niedzielny mecz Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław.
Przypomnijmy, że Śląsk nie może wygrać, żeby Ruch zachował szanse na tytuł.

Spiskowa teoria głosi, że Wisła podłoży się Śląskowi. To powoduje, że niektóre firmy bukmacherskie przyjmują zakłady na każdy mecz ostatniej kolejki ekstraklasy, tylko nie na spotkanie Wisła - Śląsk. Inni bukmacherzy obniżają kursy. Jeszcze kilkadziesiąt godzin temu za postawioną złotówkę na zwycięstwo Śląska można było dostać więcej niż za wygraną Wisły. Teraz za wytypowanie wygranej krakowian da się zarobić nawet siedmiokrotność zainwestowanej kwoty. Kursy na zwycięstwo wrocławian spadły do około 1,5.

- Czy jest coś na rzeczy? Jak najbardziej. Kursy mówią wszystko. Śląsk jest zdecydowanym faworytem meczu z Wisłą. Resztę można sobie dopowiedzieć. Wisła gra z jednym obrońcą, a kibicom przede wszystkim zależy na tym, by mistrzostwa nie zdobyła Legia Warszawa. To też są przesłanki, które bierze się pod uwagę przy ustalaniu kursów - podkreśla Jarosław Andruszkiewicz, doradca branży bukmacherskiej.

Więcej na portalu KRAKÓW.SPORT.PL.

Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »