Ruch szykuje się na galę. Już nie w podkoszulkach tylko grafitowych garniturach

W poniedziałek wieczorem niebiescy odbiorą srebrne medale za wicemistrzostwo Polski podczas gali Ekstraklasy w Warszawie.
Dwa lata temu, gdy Ruch wywalczył brąz niebiescy zanotowali podczas takiej samej gali bolesną, modową wpadkę. Piłkarze z Chorzowa wychodzili na scenę ubrani od sasa do lasa. Sportowe buty, koszule wyrzucone na spodnie. - Nie chcę tego komentować. Jak się prezentowali zawodnicy, każdy widział. Powinni być ubrani jednolicie - ocenił wtedy Mariusz Klimek, były właściciel niebieskich.

Dzięki zaangażowaniu Ryszarda Sadłonia chorzowskiego radnego i wielkiego sympatyka Ruchu klub nawiązał współpracę z salonem mody "Klasyka", który teraz ubiera niebieskich.

- Na każdego piłkarza czeka klasyczny, taliowany garnitur w kolorze ciemnego grafitu. W ostatnich dniach przymiarek dokonywali jeszcze nowi zawodnicy Ruchu. Jestem przekonany, że podczas gali będę prezentować się jak dżentelmeni. Te same garnitury można kupić w naszych salonach. Na kibiców Ruchu - po okazaniu karty kibica - czekają rabaty i zniżki - zachęca przedstawiciel firmy Bogdan Bembenek.

Tu macie próbkę jak piłkarze Ruchu prezentują się na galowo

Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »