Sport.pl

Lotos, KGHM... Ruch liczy na największe polskie firmy

Niebiescy, wicemistrzowie Polski, nie ustają w poszukiwaniu sponsorów. Okazją do nawiązania nowych znajomości będzie Europejski Kongres Gospodarzy.
Kongres odbędzie się w Katowicach w dniach 14-16 maja. "Kongres to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy. Tematyka dyskusji obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy" - czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

Szefem Rady Programowej Kongresu jest Jerzy Buzek - były przewodniczący parlamentu europejskiego i wielki sympatyk Ruchu.

W tym roku niebiescy wezmą czynny udział w EKG. Przedstawiciel wicemistrza Polski wygłosi referat na temat przyszłości polskiej piłki po zakończeniu Euro.

Z naszych informacji wynika, że Ruch zorganizuje też bankiet dla przedstawicieli firm uczestniczących w kongresie. Spotkanie odbędzie się w chorzowskim hotelu Arsenal Palace, którym zarządza Aleksander Kurczyk od niedawna szef rady nadzorczej niebieskiej spółki.

Ruch zaprosił przedstawicieli największych polskich firm - m.in. KGHM i Lotos. Niebiescy liczą, że dzięki towarzyskiemu spotkaniu klub zyska przychylność bogatych przedsiębiorstw, które w przyszłości zostaną sponsorami klubu.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o: