Ruch Chorzów odpowiada wiceprezydentowi Zabrza: "Sami się o siebie zatroszczymy"

Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza uważa, że policja będzie mieć "bardzo dużo uwag do gry Ruchu w Gliwicach".
Przypomnijmy, że przeprowadzka niebieskich na rezerwowy stadion jest konieczna, gdyż wysłużony obiekt przy ulicy Cichej nie spełni wymogów licencyjnych. W podobnej sytuacji jest Górnik. Na stadionie w Zabrzu trwają prace budowlane. Działacze Polskiego Związku Piłki Nożnej sugerują przeprowadzkę na inny obiekt. Górnikowi najbliżej na sosnowiecki Stadion Ludowy.

W Zabrzu jednak wciąż chcą grać wyłącznie na Roosevelta. - Z naszych informacji wynika, że policja będzie miała bardzo dużo uwag zarówno do gry Ruchu w Gliwicach, jak i Górnika w Sosnowcu! - mówi portalowi ŚLĄSK.SPORT.PL Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.

Fakt, że Lewandowski odniósł się też do przyszłości niebieskich na stadionie Piasta poirytował fanów Ruchu, którzy - jak wynika z naszych informacji - wysłali w tej sprawie maile do prezydent Zabrza Małgorzaty Mańky-Szulik.

Oficjalne stanowisku Ruchu jest zbieżne z oczekiwaniami fanów Ruchu. - Dziwi nas, że wiceprezydent Zabrza niepokoi się o przyszłość Ruchu. To zdecydowanie przedwczesne biorąc pod uwagę, że jesteśmy wciąż przed spotkaniami roboczymi - także z policją - w czasie, których szczegółowo omówimy warunki rozgrywania spotkań w Gliwicach. Zapewniam, że przygotujemy się do tej operacji profesjonalnie. Trudno dziś mówić o "problemach" skoro takich nie ma. Rozumiem, że sukces Ruchu sprawia, że jesteśmy na ustach wszystkich. Uspokajamy: sami się o siebie zatroszczymy - komentuje Donata Chruściel, rzecznik prasowy niebieskich.

Górnik, Ruch, Jastrzębski i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »