Marek Zieńczuk w Wiśle Kraków. Co na to menedżer piłkarza?

Pomocnik Ruchu Chorzów wciąż może przedłużyć kontrakt z chorzowskim klubem. - Marek rzeczywiście ma ofertę z Wisły, ale to jeszcze o niczym nie świadczy - mówi menedżer Zieńczuka.
Umowa 34-letniego piłkarza z niebieskimi obowiązuje do końca czerwca. Informowaliśmy, że Zieńczukiem interesuje się Wisła Kraków - były klub gdańszczanina.

Eugeniusz Kamiński, były zawodnik Ruchu, a dziś menedżer Zieńczuka aż taki pewny tego nie jest.

- Marek rzeczywiście ma ofertę z Wisły, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Więcej, gdybym dziś miał odpowiedzieć czy w przyszłym sezonie zagra w Krakowie to powiedziałbym - raczej nie. Marek wiele zawdzięcza Ruchowi. To z tym klubem będzie miał szansę zagrać w europejskich pucharach. W najbliższych dniach wszystko się wyjaśni - dodaje.

Kamiński reprezentuje też kolejnego zawodnika niebieskich, któremu właśnie kończy się umowa. Jest nim słowacki bramkarz Michal Pesković. - Chciałbym, żeby Michal także został w Chorzowie. Pracujemy też nad tym, żeby jeszcze wzmocnić Ruch - uśmiecha się Kamiński, który jest również menedżerem Marcina Baszczyńskiego. Niebiescy są zainteresowani transferem doświadczonego obrońcy Polonii Warszawa.