Sport.pl

Podczas zgrupowania Ruchu w Kamieniu ma się rozstrzygnąć przyszłość trzech piłkarzy

Paweł Abbott, Igor Lewczuk i Gabor Straka przygotowują się do sezonu z drużyną niebieskich. Wciąż jednak nie ma pewności, czy założą niebieskie koszulki w nowym sezonie.
Z końcem czerwca wygasną umowy kontraktowe wymienionej trójki. - Liczę, że po powrocie drużyny z obozu w tej sprawie wszystko będzie już jasne - mówi dyrektor sportowy klubu, Mirosław Mosór.

Z drużyną nie ma już Łukasza Burligi, który po okresie wypożyczenia wrócił do Wisły Kraków.

Co ciekawe, na obóz pojechał Arkadiusz Lewiński. Zawodnik Puszczy Niepołomice miał w kontrakcie klauzulę, która umożliwiała niebieskim wykup 22-letniego obrońcy, ale to wydawało się mocno wątpliwe. Nawet klub z Niepołomic poinformował, że zawodnik wraca do kadry Puszczy. - Jednak zdecydowaliśmy na transfer definitywny. Teraz tylko od Lewińskiego zależy, czy wywalczy sobie miejsce w drużynie - mówi Mosór. Jeżeli piłkarzowi się nie powiedzie to zostanie wypożyczony.

Dyrektor liczy, że najbliższym tygodniu rozstrzygnie się jeszcze sprawa transferów dwóch piłkarzy, którymi jest zainteresowany Ruch: Mindaugasa Panki (Widzew Łódź) oraz Marcina Baszczyńskiego (Polonia Warszawa).

Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »
 

Więcej o: