Sport.pl

Fornalik za Smudę. "Jeden z najpoważniejszych kandydatów"

PRZEGLĄD PRASY. Waldemar Fornalik, trener Ruchu znalazł się w gronie trenerów, którzy mogą zastąpić na stanowisku selekcjonera reprezentacji Franciszka Smudę. - To duże wyróżnienie - mówi "Sportowi" szkoleniowiec.
Sportowy dziennik przytacza słowa Antoniego Piechniczka - trenera, który w 1982 poprowadził Polskę do trzeciego miejsca na świecie. - Waldek ma wszelkie predyspozycje, żeby objąć kadrę. Jest jednym z najpoważniejszych kandydatów. Ma znakomite rekomendacje - uważa Piechniczek.

Fornalik, który razem z drużyną przebywa na zgrupowaniu w Kamieniu podkreśla, że to "duże wyróżnienie". - Na razie jednak nie ma takiego tematu, więc nie zawracam sobie nim głowy - mówi.

Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich dodaje, że "Fornalik selekcjoner" to nobilitacja dla klubu. - Cieszymy się, że robota w Waldka w naszym klubie została doceniona. Na razie rozmawiamy o medialnych doniesieniach, jeżeli jednak pojawiłaby się taka propozycja to na pewno nie moglibyśmy go zatrzymać w Chorzowie - mówi.Więcej o:
Komentarze (3)
Fornalik za Smudę. "Jeden z najpoważniejszych kandydatów"
Zaloguj się
 • rucki

  Oceniono 7 razy 7

  Jeśli to prawda, to Ruch będzie miał poważny problem zastąpić Fornalika. To znakomity fachowiec.

 • jessica177

  Oceniono 5 razy 5

  fajnie się czyta ale SERCE KRWAWI !!! mam nadzieje że się nie zdarzy !!!!! pozdrawiam NIEBIESKO !

 • franekblog

  Oceniono 1 raz 1

  Na pewno, podobnie jak ze Smuda, Fornalik bedzie mial poparcie kibicow , jak to sie wczesniej skonczylo dobrze wiemy. Eh, nie wiem czy to dobry wybor.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX