Fantastyczne gole rywala Ruchu! Czy to było dobre losowanie? [WIDEO]

Na Cichej panuje przekonanie, że w czasie losowania drugiej rundy eliminacji Ligi Europejskiej niebiescy mieli sporo szczęścia.
Przypomnijmy, że Ruch zagra ze zwycięzcą z pary Birkirkara FC (Malta) - FK Metalurg Skopje (Macedonia).

W Chorzowie zdecydowanie więcej szans na awans daje się Macedończykom. - Wydaje mi się, że zarówno w Macedonii jak i na Malcie będzie bardzo gorąco, więc musimy się przygotować na grę w wysokiej temperaturze. Pamiętam, że kiedy przed dwoma laty pojechaliśmy zmierzyć się z Valettą, w stolicy Malty panowały czterdziestostopniowe upały. Gdybym miał wybierać, chętnie jeszcze raz pojechałbym na Maltę, ale przeczucie podpowiada mi, że zagramy raczej z zespołem z Macedonii - mówi napastnik Arkadiusz Piech.

Metalurg jest szczególnie groźny na własnym obiekcie. Stadion Żelezarnica może pomieścić tylko trzy tysiące osób, ale atmosfera podczas meczów jest gorąca. Na filmie, który znaleźliśmy w internecie fatalnie prezentuje się murawa boiska, ale gospodarzom nie przeszkadza to w zdobywaniu goli. Dodajmy - fantastycznych goli! Niebiescy będą musieli zwracać szczególną uwagę na stałe fragmenty gry.

Popatrzcie