Ruch jedzie na sparing z noclegiem. Ważna informacja dla kibiców

Spotkanie z AEL Limassol będzie ważną próbą dla niebieskich przed meczami w Lidze Europejskiej.
Cypryjczycy od poniedziałku przygotowują się do sezonu w Grodzisku Wielkopolski. AEL również zagra w europejskich pucharach, ale w odróżnieniu od Ruchu w prestiżowej Lidze Mistrzów.

Piłkarze z Limassol już w Polsce dowiedzieli się, że ich rywalem w drugiej rundzie będzie zwycięzca z pary Linfield FC (Irlandia Północna) - B36 Torsvan (Wyspy Owcze). W awansie, a przede wszystkim w budowaniu formy mają im pomóc mecze z Ruchem (29 czerwca), Piastem Gliwice (1 lipca) oraz Wisłą Kraków (4 lipca).

Waldemar Fornalik, trener niebieskich, cieszy się na potyczkę z AEL, który został mistrzem Cypru po 44 latach przerwy! - Wymagający rywal. Inna kultura gry. Tego właśnie nam potrzeba przed spotkaniami w eliminacjach Ligi Europejskiej - podkreśla szkoleniowiec.

Mecz odbędzie się w piątek o godzinie 17. w Grodzisku Wielkopolskim. Donata Chruściel, rzecznik prasowy niebieskich informuje, że chorzowscy piłkarze wyjadą na spotkanie już w czwartek.

Jeżeli znajdą się kibice, którzy chcą zobaczyć mecz z trybun, to mamy dla nich ważną, ale dobrą wiadomość - sparing z mistrzem Cypru będzie można zobaczyć za darmo.

Osoby, które liczą na więcej wrażeń, muszą wydać 20 złotych - wtedy mogą skorzystać z cateringu.