Piechniczek w Ruchu za Fornalika w kadrze? "Tak, Boniek i Dudek również..."

"Fakt" poinformował, że Antoni Piechniczek ma zająć miejsce w radzie nadzorczej niebieskiej spółki. Przypomnijmy, że były selekcjoner reprezentacji popiera kandydaturę Waldemara Fornalika na nowego trenera kadry.
Decyzja o tym, kto zastąpi Franciszka Smudę, zapadnie 10 lipca. Fornalik jest faworytem do objęcia sterów reprezentacji.

"Fakt" twierdzi, że popierający Fornalika Piechniczek, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, jest jednym z kandydatów do zajęcia miejsca w radzie nadzorczej Ruchu Chorzów.

- To prawda, a razem z nim Zbigniew Boniek i Jerzy Dudek... - uśmiecha się Donata Chruściel, rzecznik prasowy niebieskich. - Muszę zdementować te informacje, gdyż nie mają żadnego pokrycia w faktach. Cenimy dorobek trenerski, związanego przecież z Ruchem i Chorzowem, Antoniego Piechniczka, ale na Cichej nie zrodził się jeszcze pomysł, żeby zaprosić go do współpracy w roli członka rady nadzorczej - wyjaśnia Chruściel.

Przypomnijmy, że jeżeli PZPN zdecyduje się na podpisanie kontraktu z Fornalikiem, to będzie musiał wypłacić niebieskim odszkodowanie.

Na Cichej usłyszeliśmy, że jeżeli Fornalik obejmie kadrę, to Ruch na pewno na tym nie straci.