Sport.pl

"Waldemar Fornalik nie uzdrowi polskiej piłki"

Mariusz Śrutwa, były napastnik Ruchu Chorzów, uważa, że Waldemar Fornalik to dobry wybór na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.
- Cieszę się i gratuluje Waldkowi, którego znam z boiska i szatni. Wciąż zdarza nam się razem grać w piłkę. Podziwiam go, bo w swojej trenerskiej karierze miał już chwile, gdy mógł zwątpić. Chociażby w czasach Widzewa Łódź, gdy podziękowano mu za pracę, gdy wyprowadził drużynę na pozycję lidera pierwszej ligi. Usłyszał wtedy, że nie gwarantuje awansu. To człowiek, który nie narzeka. Nie użala się nad sobą. Tylko robi swoje. To pracowity człowiek, który nie zawiódł dotąd w żadnym klubie, w którym dostał szansę. Waldek nie uzdrowi polskiej piłki. To nie jest zadanie dla jednej osoby. Liczę jednak, że zapoczątkuje zmiany na lepsze - mówi Śrutwa.

Więcej o:
Komentarze (1)
"Waldemar Fornalik nie uzdrowi polskiej piłki"
Zaloguj się
  • spectator_zm

    0

    Zmiany na lepsze zapoczątkować może tylko i wyłącznie całkowicie nowy, zreformowany PZPN, z nowymi ludźmi, którzy mają wizję i wiedzą jak zapoczątkować zmiany. Wszystkim skomuszałym starym tryplom z Latą na czele należy podziękować (czytaj wypi-erdolić z hukiem!) i oby trzymali się jak najdalej od naszej piłki!
    Żaden, choćby najlepszy na świecie, trener nie sprawi, ze reprezentacja będzie odnosić sukcesy, bo nie ma z kim. Jest kilku przeciętnych zawodników i same żałosne zera, którzy patrzą tylko, czy kasa się zgadza i żel na włosach odpowiednio nałożony.
    Właściwie to już współczuję Fornalikowi, bo to bardzo miły i sympatyczny gość, ale wpieprzył się na minę i skończy w niesławie, jak Dyzma. Leo, Janas, czy Engel...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX