Sport.pl

Kibice Ruchu już tęsknią za Fornalikiem. Dzwonią na Cichą i płaczą do telefonu

Ogromna część fanów niebieskich była przeciwna nominacji Waldemara Fornalika na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.
Kibice uważają, że bez Fornalika chorzowski zespół jest skazany na przeciętność. To w nim widzieli największą gwiazdę drużyny, która wyniosła klub z Cichej na pozycje medalowe Ekstraklasy.

We wtorek kilkadziesiąt osób przyszło obejrzeć trening Ruchu . Wzdychali, że Fornalik już ostatni raz wyprowadza zespół na boisko. Nie brakowało też takich, którzy dzwonili do klubu.

Pani Małgosia, która pracuje w sekretariacie klubu, stwierdziła, że jeden z sympatyków niebieskich po prostu płakał do słuchawki.

Wzruszona była też pani Renia, która od siedemnastu lat dba na Cichej o sprzęt chorzowskich piłkarzy. - Coś się kończy. Aż łza się w oku zakręciła. Pracowałam z trenerem Fornalikiem ponad trzy lata. To wymagający, ale bardzo miły człowiek. Będzie mi go brakowało - powiedziała.

Fornalik zapowiedział, że wyda oświadczenie, którym pożegna się z klubem i kibicami. Chce w nim zaapelować o wyrozumiałość dla swojego następcy, który będzie musiał zmierzyć się z mitem "Waldka Kinga".Więcej o:
Komentarze (3)
Kibice Ruchu już tęsknią za Fornalikiem. Dzwonią na Cichą i płaczą do telefonu
Zaloguj się
 • rucki

  Oceniono 9 razy 7

  istna opera mydlana się z tego robi...

 • leming666

  Oceniono 6 razy 6

  Franek Smuda jest wolny :D

 • jessica177

  Oceniono 3 razy 1

  NIEBIESCY TO CAŁOŚĆ tj. TRENERZY PIŁKARZE ZARZĄD PRACOWNICY NO I W KOŃCU MY KIBICE!!!! nasze serca się cieszą i płaczą !!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX