Sport.pl

Ruch w Lidze Europejskiej. Mamy dla Was bilety!

Niebiescy poznali rywala w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. Już w najbliższy czwartek na Cichą przyjedzie Metalurg Skopje.
Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


W związku z remontem stadionu, na trybunach Cichej usiądzie tylko 4 200 osób (w sprzedaży będzie cztery tysiące biletów).

- Wierzę, że fani niebieskich po raz kolejny zdadzą na szóstkę egzamin z kibicowania i pomogą drużynie odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie - mówi Wojciech Grzyb.

Były piłkarz Ruchu podkreśla, że nawet na tak wczesnym etapie rywalizacji europejskie rozgrywki to dla piłkarzy wyjątkowe przeżycie.

- Nie każdemu jest dane zaprezentować się na międzynarodowej arenie, a Ruch wraca na nią po dwóch latach. Mamy szansę, by znów na niej zaistnieć - tym bardziej, że niektórzy z piłkarzy poczuli już tę atmosferę i pamiętają, jakie to niesamowite przeżycie - dodaje.

Grzyb martwi się, że ograniczenie publiki na Cichej sprawi, że nie wszyscy chętni zobaczą mecz Ruchu z Metalurgiem.

No to mamy dla Was niespodziankę - dwa podwójne zaproszenia na czwartkowe spotkanie. Jak je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto triumfował w LE w ostatnim sezonie?

Kto pierwszy, ten lepszy. Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs@katowice.gazeta.pl(w treści prosimy podać numer telefonu).

Więcej o: