Sport.pl

Czy Tomasz Fornalik to trener tymczasowy? Prezes Ruchu wyjaśnia

Tomasz Fornalik, nowy trener chorzowian to ma być rozwiązanie na lata - zapewnia Dariusz Smagorowicz.
Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Prezes Ruchu nie obawiał się powierzyć drużyny w ręce brata Waldemara Fornalika, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. - Liczymy na kontynuację myśli trenerskiej, która zapewniała nam sukcesy w poprzednich sezonach - uzasadnia.

Oczywiście, nie można wykluczyć, że Ruch Tomasza Fornalika nie będzie grał tak skutecznie jak w poprzednim sezonie, gdy sięgnął po wicemistrzostwo Polski.

Waldemar Fornalik przypomina, że w 2010 roku, gdy niebiescy zakończyli rozgrywki na trzecim miejscu, kilka miesięcy później grali na tyle przeciętnie, że po rundzie jesiennej byli zagrożeni spadkiem.

- Miało to związek z naszym udziałem w europejskich pucharach, ale teraz Ruch również przecież będzie musiał sobie radzić na dwóch frontach - mówi selekcjoner.

Smagorowicz podkreśla, że jest cierpliwy i nawet ewentualne słabsze wyniki nie osłabią jego wiary w sukces misji Tomasza Fornalika. - Klubem nie zarządza się z dnia na dzień. To proces, który musi być zbudowany na cierpliwości i zaufaniu. Ruch zmierza w dobrą stronę. Rozwija się. To będzie kontynuowane - mówi.

Więcej o:
Komentarze (1)
Czy Tomasz Fornalik to trener tymczasowy? Prezes Ruchu wyjaśnia
Zaloguj się
  • darako1970

    Oceniono 11 razy -9

    Pan Smaganowicz tak się zna jak pan Wojciechowski z tym że różnica jest taka że w Chorzowie nie ma koło siebie nieuczciwych darmozjaw takich jak miał Wojciechowski w Poloni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX