Sport.pl

Łukasz Piszczek kontuzjowany. Fornalik nie zdradzi kto go może zastąpić

PRZEGLĄD PRASY. Łukasz Piszczek, prawy obrońca Borussi Dortmunt ma kontuzję uda. Jeżeli uraz okaże się poważny piłkarz może nie zagrać we wrześniowym meczu z Czarnogórą w eliminacjach mistrzostw świata - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?.
Wychowanek LKS-u Goczałkowice doznał urazu podczas wtorkowego treningu. Badania potwierdziły, że piłkarz uszkodził miesień prawej nogi, ale nie do końca wiadomo, jak poważnie. Jurgen Klopp, trener Borussi ma problem, gdyż już w piątek startują rozgrywki Bundesligi. Borussia gra na inaugurację z Werderem Brema. A kto ewentualnie może zastąpić piłkarza z Czechowic-Dziedzic w kadrze? Już 7 września Polacy zagrają pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą.

- Przede wszystkim poczekajmy z ferowaniem wyroków w sprawie Piszczka - mówi "PS" selekcjoner Waldemar Fornalik. - Mam nadzieję, że jego kontuzja nie okaże się poważna i będzie do mojej dyspozycji na mecze eliminacji MŚ - dodaje.

Piszczka na prawej obronie mógłby m.in. zastąpić Marcin Wasilewski. - Powtarzam, poczekajmy. Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Nie zdradzę kto jest na tą chwilę drugim obrońcą - podkreśla były trener Ruchu Chorzów.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o: