Sport.pl

Ruch obawiał się, że Śląsk zwolni Lenczyka. No i masz!

Orest Lenczyk nie poprowadzi Śląska Wrocław w niedzielnym spotkaniu przeciwko Ruchowi Chorzów. Ta decyzja zasmuciła sympatyków chorzowskiego klubu.
Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Na Cichej wiele osób uważało, że słabe wyniki Śląska na starcie sezonu to w dużej mierze także efekt gry części piłkarzy przeciwko Lenczykowi. Niebiescy liczyli, że działacze Śląska wstrzymają się z decyzją o zmianie trenera do następnego tygodnia, a Ruch dzięki temu zyska większą szansę na pierwsze ligowe punkty w tym sezonie.

W meczu z chorzowską drużyną Śląsk poprowadzi Paweł Barylski, dotychczas asystent Lenczyka. Jak to wpłynie na zespół? W poprzednim sezonie Ruch szybko pozbawił pracy takiego "awaryjnego szkoleniowca".

W listopadzie ubiegłego roku niebiescy wysoko ograli ŁKS (4:0), który przed tamtym meczem stracił trenera. Michał Probierz przeniósł się do Arisu Saloniki, a jego następca Tomasz Wieszczycki dostał lanie od Ruchu.Więcej o:
Komentarze (1)
Ruch obawiał się, że Śląsk zwolni Lenczyka. No i masz!
Zaloguj się
  • stroszek233

    Oceniono 4 razy 4

    Panie Todur po raz kolejny robisz Pan z siebie BŁAZNA. Kto liczył???? Podaj Pan nazwiska a nie pisz Pan BREDNI. Co za brednie wypisuje ten człowiek. Bzdury,brednie i idiotyzmy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX