Arkadiusz Piech i Marek Zieńczuk nie są gorsi od Roberta Lewandowskiego i "piosenkarza z Bułgarskiej"

Ruch Chorzów rozegra w sobotę pierwszy mecz na Cichej, a przy okazji na trenerskiej ławce niebieskich zadebiutuje Jacek Zieliński - szkoleniowiec, który doprowadził do mistrzostwa Lecha. - Przywitajmy godnie nowego trenera! Niech wie, że dopingować umieją nie tylko w Poznaniu - apeluje aktor i sympatyk niebieskich Bogdan Kalus.
Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


"Wiem, że najwierniejszych kibiców zapraszać nie trzeba, ale tych którzy chodzą na Ruch od święta, bo mają inne obowiązki, namawiam gorąco, aby dziś zjawili się na meczu, bo właśnie w takich chwilach jak ta doping i wsparcie będą potrzebne bardziej niż zwykle. Pokażmy, że jesteśmy z tą drużyną na dobre i na złe! Przywitajmy godnie nowego trenera! Niech wie, że dopingować umieją nie tylko w Poznaniu... A propos trenera, ktoś niedawno powiedział, że Jacek Zieliński zdobył tytuł mistrzowski z Lechem, bo miał Lewandowskiego i Stilica. Odpowiedziałem, zgodnie z tym co powiedziałem przed sezonem, że w tym roku to Ruch zasiądzie na fotelu mistrza, że przecież Arek Piech i Marek Zieńczuk nie są gorszymi piłkarzami od "Lewego" i "piosenkarza z Bułgarskiej" - podkreśla wielki fan chorzowskiego klubu.

"Póki co muszą się jedynie odblokować i sprawa załatwiona. Dlatego musimy im w tym pomóc! Szkoda tylko, że gramy taki mecz z Koroną, która przecież również była rewelacją poprzedniego sezonu, przez co zdobyła wiele sympatii, nie tylko mojej, ale całej rzeszy kibiców piłki. Nikt przecież nie stawiał złamanego grosza, że będą oni walczyć do końca sezonu o europejskie puchary. Grają ostro, po męsku i dlatego sądzę, że wcale nie będzie to spacerek. Poza tym kielczanie są w takiej samej sytuacji jak my, więc tanio skóry nie sprzedadzą. Mam jedynie nadzieję, że piłkarze wyjdą na boisko z takim nastawieniem jak w grudniu zeszłego roku. A czy wynik będzie podobny (wówczas Ruch wygrał 4:1 - przyp. red)? Oby! Więc nie żałujmy gardeł i rąk i pomóżmy niebieskim w odniesieniu tak długo oczekiwanego zwycięstwa!" - pisze w felietonie na stronie Ruchu Chorzów Kalus.

Więcej o: