Ruch Chorzów tego sezonu jeszcze nie przegrał. Arkadiusz Piech: Możemy zyskać

Ruch Chorzów powalczy w sobotę o pierwsze ligowe zwycięstwo. Na Cichą przyjeżdża Zagłębie Lubin, które na razie także zawodzi.
Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


- Wiadomo, że my, jako wicemistrz Polski, nie jesteśmy w dobrej sytuacji. Kibice oczekują od nas przede wszystkim skutecznej gry: zwycięstw i punktów. Niestety, start nam nie wyszedł. Jak się dobrze nie wejdzie w sezon to tak to później wygląda. Nie załamujemy rąk. Zostało jeszcze parę ładnych kolejek do tego, aby powalczyć o lepszą lokatę. Staramy się, ale czasami nic z tego nie wychodzi. Może chwilami brakuje szczęścia - mówi internetowej stronie Zagłębia napastnik niebieskich.

Piech podkreśla, że pomimo fatalnego startu rozgrywek Ruch tego sezonu jeszcze nie przegrał. - To dopiero piąta kolejka. Jeszcze dużo przed nami. Wiele możemy ugrać. Każdy może stracić punkty, a my możemy zyskać. Nie można się załamywać. Rozumiem gdyby to był koniec sezonu, ale nie teraz. To dopiero początek - zaznacza zawodnik, który rok temu na Cichej strzelił gola lubinianom (było wtedy 2:1 dla Ruchu).

Więcej o: