Sport.pl

Dariusz Smagorowicz: Ruch Chorzów wychodzi na prostą

Czy Ruch Chorzów wychodzi z kryzysu? - Mamy już na to odpowiedź. W ostatnich meczach nawet jeśli początkowo się drużynie nie układało, potrafiła odwrócić przebieg meczu. Nie należy nas przekreślać. Ten sezon wcale nie jest stracony - uważa prezes Ruchu Chorzów.
- Początek sezonu nie był taki jak sobie wyobrażaliśmy, ale sezon trwa, a my wyszliśmy już z kryzysu. Jestem optymistą. Drużyna w porównaniu z zeszłym sezonem została wzmocniona, efekty przyjdą - podkreśla Smagorowicz.

- Trzy ostatnie mecze początkowo przegrywaliśmy, ale zespół potrafił się przełamać. Mogło być jeszcze lepiej, bo z Koroną nie wykorzystaliśmy karnego. Przekonałem się, że w polskiej lidze każdy punkt trzeba wyszarpać i nic nie przychodzi łatwo. Teraz gramy u siebie z Bełchatowem, który jeszcze nie wygrał i ma na koncie punkt. Wchodzimy na falę wznoszącą i wydaje się, że mamy wszystkie atuty, ale ja dobrze wiem, że do każdego meczu i każdego przeciwnika należy podchodzić z pokorą. Życie mnie tego nauczyło. Wierzę jednak, że wygramy. Powinno być dobrze - mówi prezes Ruchu.

Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o: