Sport.pl

Gerard Cieślik podpowiada, kto ma zastąpić Arkadiusza Piecha w ataku Ruchu Chorzów

PRZEGLĄD PRASY. - Od pierwszych minut wystawiłbym Andrzeja Niedzielana. To doświadczony zawodnik. Ma na koncie wiele zaciętych i twardych spotkań jak mecze derbowe. Powinien dać sobie radę - mówi na łamach Przeglądu Sportowego legenda niebieskich.


Przed Wielkimi Derbami Śląska gospodarze mają problem. W ostatnim ligowym meczu kontuzji doznał najlepszy napastnik Ruchu, Arkadiusz Piech, który raczej nie zagra w poniedziałkowym spotkaniu. - Gdyby tak szybko wrócił do zdrowia to byłby cud - mówi prezes chorzowskiego klubu, Dariusz Smagorowicz.

Kto zastąpi Piecha? Trener Jacek Zieliński ma do wyboru Andrzeja Niedzielana i Grzegorza Kuświka, którzy ostatnie bramki w ekstraklasie zdobyli w... zeszłym roku. - Obydwaj mieli ostatnio kryzys strzelecki, ale może przełamią się w poniedziałek? - zastanawia się Cieślik. - Od pierwszych minut wystawiłbym Niedzielana, a Kuświka wpuściłbym w drugiej połowie - dodaje legendarny piłkarz Ruchu.

Więcej w Przeglądzie Sportowym.

Więcej o:
Komentarze (1)
Gerard Cieślik podpowiada, kto ma zastąpić Arkadiusza Piecha w ataku Ruchu Chorzów
Zaloguj się
  • darako1970

    Oceniono 1 raz -1

    To znaczy że jak Piech odejdzie z Ruchu to Ruch spadnie z ligi? No nie bo Górnik sprzeda Milika i Malkumbe i bardzo niski poziom naszej nędznej ligi sie wyrówna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX