Ruch Chorzów skutecznie gonił trzecioligowca. Dwóch testowanych

Ruch Chorzów zremisował w sparingu z trzecioligowym BKS-em Bielsko Biała. Trener Jacek Zieliński sprawdził umiejętności dwóch nowych piłkarzy.

Szansę gry dostali Michał Adamczyk, 19-letni obrońca Przyszłości Rogów, oraz Grzegorz Talaga, 18-letni obrońca Garbarza Zembrzyce. Talaga był ostatnio testowany przez Lechię Gdańsk. W środę okazało się, że niebiescy nawet w sparingach potrafią zawalić pierwszą połowę, a potem - po reprymendzie trenera - zaczynają grać lepiej. W pierwszych 45 minutach BKS strzelił niemrawej defensywie wicemistrza Polski aż trzy gole.

Po przerwie gra chorzowskiej drużyny wyglądała lepiej i straty udało się odrobić.

Ruch Chorzów - BKS Bielsko-Biała 3:3 (0:3)

Bramki: 0:1 Zdolski (6. karny), 0:2 Olszowski (25.), 0:3 Rucki (39.), 1:3 Kuświk (49.), 2:3 Kwiatkowski (66.), 3:3 Flis (90.)

Ruch: Perdijić - Djokić, Stawarczyk, Szyndrowski, Adamczyk - Kikut, Lisowski, Starzyński, Smektała - Jankowski, Piech.

Po przerwie grali: Pesković - Konczkowski, Lewczuk, Komor, Talaga - Kikut, Flis, Lewiński, Włodyka - Kwiatkowski, Kuświk.