Ruch Chorzów nie ma zespołu. Zostały tylko indywidualności?

Po niedawnej porażce Ruchu Chorzów z Pogonią Szczecin część osób nie zgadzała się z tezą trenera Jacka Zielińskiego, który stwierdził, że na Cichej ?nie ma drużyny?. Po czwartej kolejnej porażce to samo mówi Tomasz Sokołowski, były gracz niebieskich.
Sokołowski jest dziś trenerem w Akademii Piłkarskiej KP Legia. 42-latek z Gdyni reprezentował w czasie kariery m.in. Stomil Olsztyn, Górnika Łęczna, Ruch, Legię czy Jagiellonię Białystok.

"Sokół" ocenił piłkarzy chorzowskiej drużyny po meczu z Legią dla serwisu niebiescy.pl.

- W zespole Ruchu nikt się nie wyróżnił na tyle, aby dać mu wysoką ocenę. Niestety, Ruch zagrał bardzo słabe spotkanie i poza bramkarzem Michalem Peskoviciem grę pozostałych piłkarzy oceniam na 3-4 [w 10 stopniowej skali - przyp. red.]. Nie chcę tym nikogo skrzywdzić, ale pamiętam, jak Ruch grał w poprzednim sezonie, i dlatego te noty są takie, a nie inne. Ruch na tę chwilę nie ma drużyny - i to widać. Są indywidualności, jak Arkadiusz Piech czy Maciej Jankowski, którzy coś próbowali grać. Natomiast zespołu nie ma. Szczególnie to było widać po straconej bramce, kiedy to drużyna niebieskich całkowicie się rozsypała - uważa Sokołowski.

Górnik, Ruch, Jastrzębski i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Czy Ruch Chorzów wiosną będzie już inną drużyną?