Ruch Chorzów łowił talenty w Szczecinie. Teraz przyszedł czas na powroty

Ruch Chorzów w ostatnich latach chętnie sięgał po utalentowanych piłkarzy z Pomorza Zachodniego. Teraz odda Pogoni już ukształtowanych zawodników?
Mateusz Kwiatkowski, Bartosz Flis, Paweł Lisowski, Filip Starzyński - to tylko część zawodników urodzonych w Szczecinie i okolicach, którzy w ostatnich latach wzmocnili zespół z Cichej.

Duża w tym zasługa pracującego z chorzowską młodzieżą trenera Bogusława Pietrzaka, który stał za transferami m.in. zawodników Salosu Szczecin.

Nie wszyscy z nich sprawdzili się na Śląsku. Przyszłości na Cichej nie mają Flis i Lisowski. Pochodzący z Gryfina Flis był już przymierzany do Pogoni. Teraz okazuje, że podobny kierunek może też obrać urodzony w Szczecinie 21-letni Lisowski.

"Młody pomocnik jest już po rozmowach z Pogonią Szczecin. Paweł Lisowski porozumiał się ze szczecińskim klubem, co nie udało mu się w dotychczasowym pracodawcą - Ruchem Chorzów" - informuje strona Pogoni.

Kontrakt Lisowskiego obowiązuje do końca sezonu. Ruch rozmawiał z piłkarzem o przedłużeniu umowy, ale strony nie doszły do porozumienia.

Ruch i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »