Sport.pl

Sivasspor złożył ofertę Ruchowi Chorzów. Turcy chcą Arkadiusza Piecha

Sivasspor nie negocjuje już warunków kontraktu tylko z Arkadiuszem Piechem, ale też zwrócił się z pytaniem o transfer do chorzowskiego klubu.
W czwartek, gdy po raz pierwszy informowaliśmy o możliwej przeprowadzce Piecha do Turcji działacze klubu z Cichej byli zaskoczeni tym faktem.

- Teraz sytuacja się zmieniła. Otrzymaliśmy dwa pisma z Turcji. Jedno z pytaniem, czy Piech może wyjechać teraz do Sivassporu, a drugie z ofertą finansową za transfer naszego piłkarza - mówi Mirosław Mosór, dyrektor sportowy niebieskich.

Wicemistrz Polski jest zainteresowany sprzedażą napastnika, gdyż ten po sezonie będzie mógł odejść za darmo, a nowego kontraktu podpisać nie chce .

Reprezentant Polski podkreśla, że chce spróbować swoich sił w nowym klubie. Zawodnikiem interesował się ostatnio mistrz Rumunii, ale Piech odrzucił tę ofertę .

Sivasspor to aktualnie dziesiąty zespół tureckiej ekstraklasy. Zawodnikiem tego klubu jest reprezentant Polski Kamil Grosicki.Który z kapitanów drużyn najlepiej pełni tę funkcję?
Więcej o: