Ruch Chorzów zgodził się na wyjazd Arkadiusza Piecha do Turcji. Postawił jednak warunek!

Turecki Sivasspor jest zainteresowany pozyskaniem Arkadiusza Piecha. Ruch Chorzów jest gotowy rozmawiać o tym transferze.
Dziesiąty zespół tureckiej ekstraklasy zaprasza 28-letniego napastnika na testy medyczne. Zgodę na wyjazd musi jednak wyrazić Ruch, gdyż Piech jest związany z chorzowskim klubem kontraktem do końca sezonu.

- Piech może jechać do Turcji na badania, ale dopiero w chwili, gdy Sivasspor przedstawi nam satysfakcjonującą ofertę - mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy klubu.

Jaka kwota zadowoli niebieskich? To tajemnica, ale wcześniej prezes Dariusz Smagorowicz mówił, że obecnie wycenia Piecha na pół miliona euro.

Z naszych informacji wynika, że napastnikiem wciąż interesuje się także klub z Ukrainy oraz Zagłębie Lubin. Prezes Smagorowicz wykluczył co prawda transfer Piecha do innego polskiego klubu, gdyż "nie chce wzmacniać konkurencji", ale sam piłkarz stwierdził, że mógłby kontynuować karierę w ekstraklasie. Zawodnik pochodzi ze Świdnicy, więc ewentualny transfer do Zagłębia byłby dla niego powrotem w rodzinne strony.

Który z kapitanów drużyn najlepiej pełni tę funkcję?