Sport.pl

Ruchowi Chorzów grozi sąd. Nie płacą Wojciechowskiemu

PRZEGLĄD PRASY. Józef Wojciechowski, były właściciel Polonii Warszawa, domaga się od chorzowskiego klubu prawie 3 milionów złotych - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Te pieniądze należą się Wojciechowskiemu z tytułu transferów Macieja Sadloka i Pavela Sultesa, którzy dołączyli do niebieskich latem ubiegłego roku. Były właściciel Polonii grozi Ruchowi procesem i przypomina na łamach"PS" , że termin spłaty już dawno minął.

Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich, podkreśla, że płatność za Sadloka i Sultesa była rozbita na dwie raty. - Pierwszą z nich powinniśmy już zapłacić - przyznaje Smagorowicz. - Pracujemy nad tym i chcemy jak najszybciej uregulować dług. Tyle że płacimy już jedynie za Maćka. Przejrzałem papiery i mogę powiedzieć, że w przypadku Sultesa nie mamy żadnych zaległości. I na pewno nie chodzi o trzy miliony - mówi prezes niebieskich.

Więcej o:
Komentarze (1)
Ruchowi Chorzów grozi sąd. Nie płacą Wojciechowskiemu
Zaloguj się
  • rucki

    Oceniono 20 razy 0

    panie JW, z Niebieskimi sie interesów nie robi... Grunwaldowi Ruda Śląska nie płacili przez lata za ich wychowanka Sobiecha... choć zarobili na nim krocie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX