Oto Brunegraf ma wiadomość dla Ruchu Chorzów. "To dobrze działa na głowy"

Oto Brunegraf, drugi trener Zagłębia Lubin - z którym niebiescy zagrają w środę o awans do półfinału Pucharu Polski - zapowiada, że zespół z Dolnego Śląska przyjedzie na Cichą po zwycięstwo.
Na razie bliżsi awansu są niebiescy, którzy zremisowali na wyjeździe 2:2. Słowacki asystent Pavla Hapala, trenera Zagłębia, jest przed rewanżem dobrej myśli. - W zasadzie już nie myślimy o zwycięstwie w ostatnim meczu ligowym [2:1 z Jagiellonią Białystok - przyp. red.]. Choć wygrana w takich okolicznościach [zwycięski gol wpadł w doliczonym czasie gry - przyp. red.] działa dobrze na głowy, to my już skupiamy się na meczu pucharowym. Mamy świadomość, że czeka nas trudne spotkanie, ale do Chorzowa jedziemy po zwycięstwo i awans. Nie ma co kalkulować! - zapowiada Brunegraf.

Trenerzy Zagłębia oglądali chorzowski zespół podczas sobotniego meczu ze Śląskiem Wrocław (1:1). Zobaczyli to co wszyscy - niebiescy zagrali dobrze, ale nieskutecznie. - Ruch zanotował falstart na wiosnę i poniósł wysoką porażkę w meczu z Lechem (0:4). Ale teraz chorzowianie grają już lepiej. Trener Jacek Zieliński ma do dyspozycji dobrych zawodników, a szczególnie groźni są piłkarze grający w ofensywie - zaznacza Słowak.

Czy Ruch Chorzów awansuje do półfinału Pucharu Polski?