Nareszcie! Pierwszy gol Arkadiusza Piecha w lidze tureckiej

Były as Ruchu Chorzów Arkadiusz Piech zdobył pierwszego gola w barwach Sivassporu.
Jego zespół w 28. kolejce tureckiej ekstraklasy przegrał jednak na wyjeździe z Eskisehirsporem 1:2 (1:0). Polski napastnik, który do Sivassporu trafił w styczniu z Ruchu, wpisał się na listę strzelców w 45. minucie. Do przerwy jego drużyna prowadziła 1:0, ale w drugiej straciła dwa gole.

Piech grał do 70. minuty, a w kadrze Sivassporu na to spotkanie zabrakło Kamila Grosickiego. Sivasspor po 28 kolejkach z dorobkiem 35 pkt zajmuje 11. pozycję w tabeli.

We wtorek pierwszy półfinał Pucharu Polski: jakie szanse ma Ruch Chorzów w starciu z Legią Warszawa?