Sport.pl

Sędzia, który skrzywdził Ruch Chorzów, jest mile widziany na Cichej. "Nie popadajmy w szaleństwo"

Na Cichej nie widzą problemu w tym, że sędzia Tomasz Musiał, którego błędy pomogły Legii wyeliminować niebieskich z Pucharu Polski, w najbliższym spotkaniu znowu będzie arbitrem meczu Ruchu. 
Musiał naraził się chorzowskiej drużynie we wtorek. Legia wygrała wtedy na Łazienkowskiej (2:1) i zapewniła sobie awans do finału Pucharu Polski.

- Nie ma co do tego wracać. Sprawę pucharowego meczu z Legią zamknęliśmy we wtorkowy wieczór. Wypowiedzi, jakie wtedy padły na temat sędziowania, były raczej gorzkie niż osądzające. Nie zmieniam zdania - sędzia Musiał to jeden z najlepszych polskich arbitrów - podkreśla Zieliński. W podobnym tonie wypowiada się Marcin Baszczyński. Obrońca Ruchu dodaje ponadto, że statystyka jest sprzymierzeńcem sędziego. - Nie powinien popełnić błędów w dwóch meczach z rzędu - uzasadnia.

W poniedziałek Musiał będzie sędzią podczas meczu Ruchu z Polonią Warszawa. - Dobór arbitra to nie nasza sprawa. Nie popadajmy w szaleństwo - dodaje Zieliński.

Więcej o:
Komentarze (6)
Sędzia, który skrzywdził Ruch Chorzów, jest mile widziany na Cichej. "Nie popadajmy w szaleństwo"
Zaloguj się
  • kaminski40

    Oceniono 32 razy 28

    legia + polscy sędziowie= ZŁODZIEJSTWO

  • h39

    Oceniono 44 razy -36

    Działacze Ruchu i trener krzyczą chcąc odwrócić uwagę od katastrofalnej sytuacji finansowej Ruchu, grożącej nie otrzymaniem licencji na grę w Ekstraklasie. Najbardziej kontrowersyjny był karny podyktowany dla Ruchu. Janoszka wyraźnie orał ziemię by zahaczyć Skibę. Baszczyński w ogóle nie powinien zabierać głosu, gdyż jest brutalem. Pamiętam jak grając w Wiśle Frankowskiego zaatakował korkami butów w pierś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX