Sport.pl

Mariusz Śrutwa przejechał się po Ruchu Chorzów. "Bezład, marna reprodukcja"

Mariusz Śrutwa, były snajper Ruchu Chorzów jest rozczarowany postawą niebieskich w meczu z Legią Warszawa.


Przypomnijmy, że zwycięstwo w tym spotkaniu gwarantowało klubowi z Cichej utrzymanie w lidze niezależnie od wyników innych spotkań. - Mieliśmy zobaczyć bitwę pod Grunwaldem i śmierć za klub, a zobaczyliśmy marną reprodukcję tego obrazu i zupełny bezład, który panował na boisku. Ani walki, ani gry. Trochę szczęścia nam zabrakło w 90. minucie, kiedy Grzegorz Kuświk mógł zdobyć bramkę na wagę utrzymania, ale jego uderzenie chyba podsumowało całą rundę w wykonaniu niebieskich. Niemrawe, anemiczne i na dodatek niecelne. Piłka nawet nie minęła bramki, bo po prostu do niej nie doleciała - powiedział portalowi niebiescy.pl Śrutwa.

Piłkarz, który strzelił w lidze 103 bramki dla Ruchu i Legii, po raz kolejny skrytykował stopera Piotra Stawarczyka. - Jak zawsze ostatnimi czasy, niestety zupełnie bez koncepcji, bez jakiegoś pomyślunku w grze. Bardzo nieporadny, bardzo niepewny. Gdyby nie Marek Szyndrowski z Marcinem Malinowskim, to byłoby więcej sytuacji pod naszą bramką - ocenił.

Więcej o:
Komentarze (3)
Mariusz Śrutwa przejechał się po Ruchu Chorzów. "Bezład, marna reprodukcja"
Zaloguj się
 • kremilek

  Oceniono 9 razy 7

  Przepraszam, że nie na temat ale od rana nie było jeszcze żadnego artykułu R.Lewandowskim i jego transferze. Co się dzieje?

 • bartassa

  Oceniono 7 razy 7

  Ale przecież piłkarze już czują Wakacje, było-nie-było pracowali "ciężko" około trzy miesiące!, Mr Mariusz Śrutwa :)
  W czasie wakacji też leci pełna pensja, zatem po cio się przemęczać ? ;)
  Praca nie zając ! nie ucieknie ! :)

 • modelius1

  Oceniono 1 raz -1

  Zginala w wypadku jak codziennie od roku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX