Sport.pl

Czy Dariusz Smagorowicz powinien podziękować Ireneuszowi Królowi?

PRZEGLĄD PRASY. Zdaniem dziennikarza Przeglądu Sportowego prezes Ruchu Chorzów tak właśnie powinien zrobić, bo dzięki wykończeniu Polonii Warszawa przez jej właściciela niebiescy utrzymali się w ekstraklasie.
- Od teraz ich relacje powinny być jeszcze bardziej zażyłe. Może kiedyś szef Ruchu będzie potrafił się koledze jakoś odwdzięczyć. On już na pewno wymyśli jakiś fajny sposób - pisze redaktor stołecznego dziennikarza dodając, że gdyby Polonia dostała licencję to wystarczyłoby, żeby w ostatniej kolejce niebiescy zremisowali w Białymstoku, a Podbeskidzie wygrałoby w Łodzi, a wtedy chorzowski klub opuściłby ekstraklasę.

- Szczęśliwe utrzymanie już jest. Na kluczowe dla przyszłości niebieskich pytania fartowny prezes Ruchu musi sobie jednak szybko odpowiedzieć. Bo Króla w przyszłym sezonie w ekstraklasie już nie będzie - kończy dziennikarz.

Więcej w sobotnim Przeglądzie Sportowym.

Więcej o:
Komentarze (5)
Czy Dariusz Smagorowicz powinien podziękować Ireneuszowi Królowi?
Zaloguj się
 • paparazzi36

  Oceniono 20 razy 10

  Jeśli Ruch utrzyma się zajmując przedostatnie miejsce w tabeli to będzie wstyd jak cholera i jako kibic Ruchy będę się wstydził za to. Osobiście nie wierzę w żadne słowo pana Smagorowicza. Jeśli tak się zdarzy ,że Ruch zrtemisuje albo przegra w białymstoku i zajmie 15-16 miejsce to będzie kompromitacja grajków ,którzy w 90 % nie powinni grać w naszym klubie i Smagorowicza ,który jest dyletantem w futbolu i powinien jak najszybciej sprzedać klub miastu. Tylko mamy pecha bo prezydent Chorzowa to też człowiek ,który ma Ruch w d....

 • jokemaker

  Oceniono 2 razy 2

  Obśmiewany niegdyś przez znanego sympatyka Ruchu Król spowodował, że Ruch cudem uniknął degradacji - cóż za ironia losu.

 • kryster

  Oceniono 1 raz 1

  Katala jako prezydent Chorzowa mo wszystko w dupie ale zarobki jak na króla Chorzowa i nie tylko to mo skurczybyk. Jeszcze jeden złodziej!!!

 • tdftyguijkjkllklk

  0

  jeden wart drugiego , obaj po jednych pieniądzach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX