Sport.pl

Ikona Ruchu Chorzów Mariusz Śrutwa ostro o asystencie selekcjonera: To człowiek bez charyzmy

PRZEGLĄD PRASY. Mariusz Śrutwa w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? nie pozostawia suchej nitki na Marku Wleciałowskim.
Sporo emocji wzbudziła informacja o rzekomym powrocie Śrutwy do ekstraklasy. Były snajper niebieskich miałby rozegrać pożegnalny mecz w barwach Ruchu. On sam mówi na łamach "Przeglądu Sportowego", że forma jego pożegnania zostanie wkrótce przedstawiona.

Śrutwa odnosi się do obecnej sytuacji w chorzowskim klubie i chwali pomysł oparcia zespołu na młodych, śląskich piłkarzach. Jego zdaniem zespół wciąż powinien też prowadzić Jacek Zieliński.

Ulubieniec chorzowskich kibiców skomentował też sytuację wokół kadry Waldemara Fornalika. Jego zdaniem to, że w reprezentacji źle się dzieje, jest winą współpracowników selekcjonera. Śrutwa ostro krytykuje drugiego trenera kadry Marka Wleciałowskiego. - Nie słyszałem, aby jakikolwiek piłkarz miał o nim dobre zdanie. To człowiek kompletnie bez charyzmy. Próbuje jakoś nadrabiać brak autorytetu, ale nie wychodzi mu to i przysparza sobie kolejnych wrogów - twierdzi Śrutwa. Przypomnimy, że to właśnie Wleciałowski zadecydował swego czasu o wyrzuceniu Śrutwy z Ruchu.

Ruch Chorzów zamierza w nowym sezonie grać bez obcokrajowców w składzie. To dobra decyzja?
Więcej o:
Komentarze (4)
Ikona Ruchu Chorzów Mariusz Śrutwa ostro o asystencie selekcjonera: To człowiek bez charyzmy
Zaloguj się
 • hauskyjza

  Oceniono 20 razy 14

  człowiek bez charyzmy wyciep gwiazdora z drużyny, dzieki temu awansowoł do ekstraklasy

 • itsgettingcolder

  Oceniono 5 razy 3

  Czyli personalne rozgrywki Śrutwy i zwykłe odgryzanie się.

 • wilem07

  Oceniono 8 razy 2

  ksw "rewanz" Saleta - Najman, Srutwa - Wleciałowski, Kuflon Pudzianowski (brat Pudziana) - Monika (żaba), Prezes Kaczynski - Premier Tusk. Palikot - Głódź, Richard Dawkins - Franciszek Papiez

 • bluboys70

  Oceniono 3 razy 1

  Mam pełen szacunek do Śrutwy ale za duzo miesza i jakby był w skladzie u Wleciałowskiego 7 lat temu to Ruch by nie wszedł do ekstraklasy ,może z Zielińskim Mario się dogada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX