Sport.pl

Gorzkie słowa niedoszłego prezesa Ruchu Chorzów

PRZEGLĄD PRASY. Janusz Paterman opowiada na łamach ?Sportu? o powodach swojej rezygnacji z miejsca w radzie nadzorczej niebieskiej spółki.
Ze słów Patermana przebija gorycz. Działacz ma żal o to, że stracił miejsce w Radzie Nadzorczej Ekstraklasy, że Krzysztof Warzycha nie zastąpił Jacka Zielińskiego na stanowisku trenera, że Edward Lorens nie nadzoruje transferów piłkarzy na Cichej, że w klubie nie ma miejsca dla takiej osoby, jak Mariusz Śrutwa.

Zdementował też informacje, że nie posiada już akcji Ruchu. - Sprzedałem ostatnio 150 tysięcy akcji, ale akcjonariuszem nadal jestem. Mało tego, mam obietnicę prezesa Dariusza Smagorowicza, że przekaże mi akcje w ramach wzajemnych rozliczeń - mówi "Sportowi" Paterman, który w przeszłości kilka razy był przymierzany do funkcji prezesa klubu z Cichej.

Ruch Chorzów zamierza w nowym sezonie grać bez obcokrajowców w składzie. To dobra decyzja?
Więcej o:
Komentarze (5)
Gorzkie słowa niedoszłego prezesa Ruchu Chorzów
Zaloguj się
 • tdftyguijkjkllklk

  Oceniono 7 razy 7

  w Ruchu zatrudnia sie tylko tych co podskakują jak sie im zagra a Warzycha , Śrutwa czy Lorens mieliby swoje zdanie i koniec , panie prezesie potrzeba takie osoby co walną w stół a nie PRZYDUPASÓW

 • robertinio007

  Oceniono 5 razy 5

  Zwyciężyła opcja Smagorowicz_Król, czyli przekręt, przekrętem poganiam. Szkoda

 • kaminski40

  Oceniono 9 razy 3

  .....Smagorowicz to kolega tego co pisze te artykuły w GW. Zawsze Ślązacy będą dyskryminowani a żmija Smagorowicz wypije z Ruchu ostatnie soki tak jak Król z GKS Katowice. Gorole won z Ruchu. CZy ten Tod z Sosnowca musi pisać o naszym Śląskim klubie? Pisz sobie Gorolu o Sosnowcu. a od Ruchu WARA!

 • nordem

  Oceniono 1 raz 1

  Manfreda zrobić prezesem, załatwi pieniądze od kolegów, którym donosił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX