Sport.pl

Artur Sobiech zażenowany po wizycie na stadionie Ruchu Chorzów

PRZEGLĄD PRASY. Byłego piłkarza Ruchu Chorzów w zażenowanie nie wprawił jednak stan obiektu przy ul. Cichej. Powody zdradza w rozmowie ze ?Sportem?.
Sobiech, piłkarz grającej w Bundeslidze drużyny z Hanoweru, w trakcie letnich wakacji wpadł do Chorzowa.

- Byłem na meczu Ruchu z Legią Warszawa i to, co usłyszałem, zmroziło mnie. Z trybun płynął stek wyzwisk pod adresem "Niebieskich". Byłem strasznie zażenowany. W Hanowerze jest to nie do pomyślenia. Tam kibice są z zawodnikami na dobre i na złe. Nikt nikogo nie wyzywa, tylko dopinguje - objaśnia w "Sporcie" Sobiech zasadnicze różnice miedzy Bundeligą a naszą ekstraklasą.

Komentarze (13)
Artur Sobiech zażenowany po wizycie na stadionie Ruchu Chorzów
Zaloguj się
 • bluboys70

  Oceniono 19 razy 13

  jestem kibicem Ruchu ale wkurza mnie to ze zawodnicy nie dostawają 4 miesiace pieniędzy to jest chore i nienormalne sam Krzysztof Warzycha jak się dowiedział jakie są zaległości w placeniu to uciekł

 • stroszek233

  Oceniono 27 razy 7

  i znów odzywają się bękarty Dzierżyńskiego. Zasrane niedorobione wypierdki z Rus-arrena. Potomkowie tych co świnie w wannach hodowali i kury na balkonach w poniemieckich kamienicach w Zabrzu. Podrzutki stalinowskie zawsze najwięcej mają do powiedzenia. Wracajcie do Moskwy cudzoziemcy.

 • paparazzi36

  Oceniono 39 razy 7

  Arturku a powiedzieli Ci koledzy dlaczego muszą słuchać inwektyw?Ty też w Hannowerze udajesz ,że grasz? Ty też w Hannowerze oleweasz treningi? Ty też w Hannowerze robisz wszystko żeby nie wygrać na złość jak np te pajace w meczu z Lechią gdzie celowo stracili w doliczonym czasie gry dwie bramki? A wiesz co się w szatni działo? To nie zabieraj głosu koleżko. Zresztą sam przed odejściem w Pucharach pokazałeś jak jesteś lojalnym piłkarzem Niebieskich. Nie byeś lepszy od tych darmozjadow którzy spuścili nas z ligi. Zadowolony?

 • alojzketa

  Oceniono 11 razy 5

  Patologiia smierdzieli sama sie po imieniu nazwa PSYHO FANS nic dodac nic ujac!!!!!!

 • paparazzi36

  Oceniono 20 razy 4

  bluboys, to dlaczego jeśli piłkarze chcą lojalności od kibiców sami jej w stosunku do nas nie mają? My drzemy gardła a oni powinni gryźć trawę. Pokazali jak im zależy na Ruchu. Niestety to tylko kibice Ruchu są właśnie lojalni. A ostre okrzyki? Ty nigdy nikogo słusznie nie opie...łeś?

 • paparazzi36

  Oceniono 23 razy 3

  i znów radzieckie podrzutki mają najwięcej do powiedzenia. Zajmijcie się swoim radzieckim gów..nem

 • nordem

  Oceniono 16 razy -2

  W smrodlandii to jest całkowita patologia. Werki przejęły ubeckie nawyki. Normalny czysty ubecko donosicielski chorzUBEK.

 • szombry30

  Oceniono 22 razy -2

  jakiś śmieć z Zabrza wspomina o kibicach i śmie cośkolwiek krytykować?
  Już zapomniał jeden z drugim gó...jad hipokryta jak gonili swoich do szatni po spadku w meczu z Polonią?
  HIPOKRYCI i pieprzone ścierwa komunistyczne z Zabrza zamknąć czerwone MORDY i do budy psy kamczackie. Zawsze ten klub z Zabrza będzie największym wstydem na Śląsku przez takich debili . ściery posovieckie.

 • maczo1948

  Oceniono 27 razy -7

  Tak jak myślałem największa porażka ruchu to kibice których nie mają :)
  Paparazzi36 tyś chyba nigdy na ruchu nie był a gardło to zdzierasz przed kompem :)
  ps.

  PIKNIK ROMSKI DLA KIBICÓW RUCHU JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY PF :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX