Sport.pl

Pomysłowa akcja kibiców Ruchu Chorzów. Wystarczą 72 złote!

Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów pomoże dzieciom, które chcą oglądać mecze niebieskich, a nie stać ich na bilet na stadion przy Cichej. 
"Niebieski opiekun" - to akcja tworzona przez kibiców i dla kibiców. "Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że dla dzieciaków z dalszych FC [fan klubów - przyp. red.] koszt dojazdu i zakupu biletu na mecz ukochanej niebieskiej drużyny to nie lada wydatek, dlatego każdy Niebieski Fanatyk będzie mógł pomóc i ufundować karnet dla dzieciaków. Odbiorcami karnetów będą dzieci w wieku szkolnym, które nie ukończyły 17. roku życia" - informuje stowarzyszenie .

By obdarować karnetem jednego młodego kibica, potrzeba 72 zł. Kibice pracują obecnie nad listą fanów oczekujących na karnet. Początkowo znajdzie się na niej 100 osób.

Osoby zainteresowane wsparciem akcji mogą dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia 49 2030 0045 1110 0000 0268 1370 z dopiskiem "Niebieski opiekun - imię i nazwisko fundatora". 

Więcej o:
Komentarze (4)
Pomysłowa akcja kibiców Ruchu Chorzów. Wystarczą 72 złote!
Zaloguj się
 • stroszek233

  Oceniono 8 razy 6

  i znów to ruskie komunistyczne /6\ówno szczeka. Won ty pajacu do Moskwy. Masz ryja jak Stalin na odwyku ty ku... zabrzaqñska, béklarcie Stalinowski. Raus do budy na RUS welta.Wieczne priowiokacje sterowane przez zabrzañskie pieniáæki. Ile ci wañks Wstañka opsala za te prowokacje ßmieciu zøodzieju?

 • nigelloht

  Oceniono 13 razy 5

  Gazeta taki news dodała?! nie wierzę... jak możecie o nich tak dobrze pisać? przecież to są "kibole-bandyci"...

 • serbinek26

  Oceniono 6 razy -6

  hahahah w Poznaniu mlodzi wchodza za darmo a w Chozowie musze zebrac o litosc zeby wejsc do kurnika najgorszego w lidze-zenada

 • maczo1948

  Oceniono 17 razy -13

  Chcą zapełnić te kartoflisko bo nikt nie chce przychodzić ich oglądać.
  Akcja powinna dotyczyć wszystkich bo nikogo w chorzowie nie stać może za 1zł hau hau

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX