Michal Pesković znowu w Ruchu Chorzów? Nie ma takiej możliwości

Michal Pesković, słowacki bramkarz, nie dołączy do kadry Ruchu Chorzów.
Przedłużające się poszukiwania bramkarza sprawiły, że Jacek Zieliński - trener niebieskich - stwierdził, że ponownie chętnie widziałby w kadrze zespołu Peskovicia.

Klub pożegnał bramkarza ze Słowacji po zakończeniu minionego sezonu. Ruch nie zaproponował mu przedłużenia umowy. Czy działacze mogą spełnić oczekiwania trenera i wrócić do rozmów z Peskoviciem?

Stawiamy, że nie ma takiej możliwości. Dariusz Smagorowicz, prezes Ruchu, zapewnia, że niebiescy w tym oknie transferowym nie zakontraktują żadnego obcokrajowca.

Na razie Ruch ma dwóch bramkarzy: Krzysztofa Kamińskiego i Bartosza Solińskiego. Trzecim mógłby być Kamil Lech, który na razie jest poza kadrą pierwszej drużyny. Niebiescy szukają jednak bardziej doświadczonego zawodnika na tę pozycję.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach niebiescy testowali Mateusza Abramowicza (ostatnio MKS Kluczbork) oraz Piotra Misztala (GKS Tychy).

- Teraz jest z nami młody Seweryn Derbisz [18-latek grał ostatnio w Koronie Kielce - przyp. red.]. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni - mówi Mirosław Mosór, dyrektor niebieskich.

Która z tych drużyn zajmie najwyższe miejsce w Ekstraklasie w sezonie 2013/2014?