Sport.pl

Ruch Chorzów kandydatem do gry w europejskich pucharach?

PRZEGLĄD PRASY. Były gracz niebieskich Maciej Terlecki wygłosił w rozmowie ze "Sportem" zaskakującą opinię o Ruchu Chorzów.
Piłkarze z Chorzowa byli wielkim rozczarowaniem poprzedniego sezonu. Latem drużynę przebudowano, ale raczej nie wróży jej się wielkich sukcesów. Innego zdania jest jednak Maciej Terlecki. - Uważam, że niebiescy mają silną kadrę. Naprawdę dziwiłem się, gdy w poprzednim sezonie drżeli o ligowy byt do ostatniej kolejki. Jestem pewien, że w tych rozgrywkach będzie inaczej. Ruch jest dla mnie kandydatem do gry w europejskich pucharach - przekonuje na łamach "Sportu".

Więcej o:
Komentarze (3)
Ruch Chorzów kandydatem do gry w europejskich pucharach?
Zaloguj się
  • thedymero

    Oceniono 2 razy -2

    Oby takie kluby jak Ruch czy Jagiellonia nie grały więcej w pucharach, gdyż kończy się to kompromitacją. W Polsce teraz jedynie nie ma wstydu za Legię, Lecha i Śląsk, a czwartą do kompletu drużynę trudno znaleźć. Wisła powinna być czwartą siła w Polsce, ale ten klub ma pecha do ludzi o małym ilorazie inteligencji. Bez młodzieży daleko nie zajadą, tym bardziej, że nie stać ich nawet na piłkarzy niezłej jakości. Pozbywają się Meliksona, Ilieva, Nuneza to teraz jest jak jest...Wobec problemów Wisły o puchary powinny walczyć drużyny poukładane i z potencjałem.
    Typowałbym Piast, Zagłębie i Zawiszę, jednak w Lubinie coś nie chce zaskoczyć. W Piaście są rozgarnięci ludzie, ale jeszcze Gliwice odstają finansowo od reszty, natomiast odnośnie Zawiszy nie wiem czy jest dobrze, aby beniaminek bez problemów lądował na miejscu zapewniającym puchary. Skoro Piast zajął sezon temu miejsce 4 to mam nadzieję, że to powtórzą i będą się rozwijać. Tym bardziej, że Gliwice mają dużo talentów piłkarskich. Oby zainwestowali w jakąś Akademię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX