Sport.pl

Nowa postać w sztabie trenerskim Ruchu Chorzów

Dwutygodniową przerwę w rozgrywkach Ekstraklasy niebiescy rozpoczęli testami wydolności i szybkości.
W poniedziałek zawodnicy zawzięcie kręcili na rowerkach treningowych, a we wtorek zespół czekają testy szybkości, które odbędą się w hali przy ul. Granicznej w Chorzowie Batorym. Po południu niebiescy będą pracować na Cichej. Ciekawostką jest fakt, że zajęcia koordynuje kobieta - Marzena Dyja. Pani doktor jest partnerką Leszka Dyji, trenera przygotowania motorycznego Ruchu. Dyja najbliższe dni spędzi na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Stąd i zastępstwo.

W zajęciach nie biorą udziału kontuzjowani gracze niebieskich. Niestety potwierdziła się zła diagnoza dotycząca Artura Gieragi. 25-letni obrońca ma uszkodzoną łąkotkę. Na razie nie podjęto jeszcze decyzji, czy piłkarz będzie leczony zachowawczo, czy też konieczna będzie operacja.

O grze może również zapomnieć Marek Zieńczuk. Pomocnik Ruchu w czasie Wielkich Derbów Śląska mocno naciągnął więzadła krzyżowe w kolanie. Zieńczuka czeka teraz od czterech do sześciu tygodni przerwy.

Najbliższy powrotu na boisko jest Piotr Stawarczyk, który ma pracować z resztą zespołu już pod koniec tego tygodnia.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
Komentarze (7)
Nowa postać w sztabie trenerskim Ruchu Chorzów
Zaloguj się
 • szombry30

  Oceniono 8 razy 8

  maczo1948
  synu już trzy komenty masz na swoim koncie..Puszczę Cie z torbami synu:)
  ale będzie miło patrzeć jak zabzrański cieć płaci na dzieci w Katowicach

 • szombry30

  Oceniono 3 razy 3

  maxczo1948 obraziłeś kolejną osobę i to niczemu winną kobietę.. Zapowiadam Ci szczerze ,że na 100% puszczę Cię z torbami zabrzański burku. Masz pewne na 100% że po pierwsze poznam Cię osobiście i zarządam przed sądem 50 tys. na Dom Dziecka w Katowicach. ja na prawdę nie żartuję i zamierzam skorzystać z tego prawa.Po pierwsze mam twój komentarz obrażający osobę publiczną , szydzenie z mniejszości narodowej oraz obrażanie osoby pełniącej funkcję w Ruchu(kobieta) Bekniesz szczeniaku albo Ty albo tweoi biedni rodzice,.Jeśli Cię nie będzie stać na karę pójdziesz do pierdla. Tam Cię nauczą kultury zabrzański prosty chłopku.
  "To koniec fali nienawiści w sieci. Ci, którzy obrażają i pomawiają innych na forach internetowych, nie mogą już czuć się bezkarnie. Naczelny Sąd Administracyjny wydał decyzję, dzięki której zdobycie danych osobowych tzw. "trolli" będzie dużo łatwiejsze. O takie informacje może teraz wystąpić nie tylko prokuratura. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Namierzenie "hejtera" może trwać tylko kilka minut."

 • maczo1948

  Oceniono 4 razy -4

  hhehehee komentarze mogę wpisywać ile mi się podoba po to one są jest artykuł i mam prawo wpisać komentarz i wypowiedzieć sie po przez komentarz jak tego nie rozumiesz to do szkoły bo u was w ubogiej dzielnicy bytomia sama patologia

 • maczo1948

  Oceniono 5 razy -5

  Zobacz na prawo i głowa pod poduchę kto rządzi na śląsku i w ekstraklasie "ex aequo" jak nie wiesz co to znaczy to do budy lub spójrz znów w prawo :0)

 • maczo1948

  Oceniono 13 razy -11

  I tak im nic nie pomoże, kolejna dupka do ru...ia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX