Sport.pl

Od meczu z Ruchem Chorzów Jagiellonia wprowadza zakaz. Na Śląsku by to nie przeszło!

Od niedzielnego spotkania z Ruchem Chorzów obowiązywać będzie bezwzględny zakaz zaśmiecania stadionu pestkami - informuje Jagiellonia Białystok.
"W związku z oddaniem do użytku nowego stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa Jagiellonia Białystok, zwracamy się z prośbą o niewnoszenie i nie spożywanie pestek na terenie obiektu. Powstałe w ten sposób zanieczyszczenia są wyjątkowo trudne do usunięcia i generują znacznie więcej poświęconego czasu i energii do doprowadzenia obiektu do stanu sprzed meczu. Od najbliższej kolejki obowiązywać będzie bezwzględny zakaz zaśmiecania stadionu pestkami. Serdecznie prosimy o respektowanie powyższej normy" - apeluje Jagiellonia Białystok.

Nie wiemy, jak do zakazu odniosą się miejscowi kibice. Stawiamy jednak, że na Śląsku taki zakaz zostałby zbyty uśmiechem i wzruszeniem ramion. Szum łuskanego słonecznika to przecież nieodłączny element piłkarskich widowisk w naszym regionie.

Kto jest najlepszym prezesem klubu piłkarskiego na Śląsku?
Więcej o:
Komentarze (2)
Od meczu z Ruchem Chorzów Jagiellonia wprowadza zakaz. Na Śląsku by to nie przeszło!
Zaloguj się
  • bluboys70

    Oceniono 17 razy 9

    żreć słonecznik można przed telewizorem a na stadionie trza morde drzeć as nie patrzeć i slonecznik łuskac.

  • franc56

    Oceniono 6 razy 2

    Widać śląskie przysłowiowe zamiłowanie do czystości nie dla bywalców stadionów, ciekaw skąd wynieśli upodobanie do stania w chlewie ? chyba nie od rodziców ślązaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX