Sport.pl

Wielkie porządki w Ruchu Chorzów. "To był jeden wielki skandal"

PRZEGLĄD PRASY. Z Ruchu Chorzów odszedł trener Jacek Zieliński. Poważne rozmowy czekają też piłkarzy - informuje "Sport".
W ostatniej kolejce niebiescy przegrali z Jagiellonią Białystok aż 0:6. W efekcie do dymisji podał się trener Jacek Zieliński. Wtorkowy trening ma poprowadzić jego asystent Dariusz Fornalak. - Ten mecz to był jeden wielki skandal - grzmi Mariusz Klimek w rozmowie ze "Sportem".

Nowy doradca zarządu Ruchu ds. sportowych zapowiada poważną rozmowę z piłkarzami. - Czas najwyższy na wielkie porządki w Chorzowie. Musimy się wszyscy określić, kto chce grać dla Ruchu, a komu się już nie chce - grzmi.

Kto powinien zostać nowym trenerem Ruchu Chorzów?
Więcej o:
Komentarze (14)
Wielkie porządki w Ruchu Chorzów. "To był jeden wielki skandal"
Zaloguj się
 • kabel1111

  Oceniono 67 razy 57

  To może pora w końcu powiedzieć prawde: oni graja dla pieniedzy a nie dla Ruchu a że Ruch podobno ma 5 miesieczne zaległosci z wypłatami to gra jest taka jak i wypłaty

 • arturjel

  Oceniono 44 razy 16

  Osiem punktów w trzech meczach. Znawcy futbolu głosowali. Jacy piłkarze tacy symatycy. Jedna tylko struktura klubu działa perfekcyjnie! To komórka promocji Klubu i Miasta Chorzów. W Gdyni odbyła się wielka akcja promocyjna - na plaży. Cały tydzień wszycy mówili o Chorzowie i dzielnych Wojach z tego grodu. JEDNA WIELKA SMUTA I KOMPROMITACJA.

 • marmarc11

  Oceniono 21 razy 9

  odpowiedzi w ankiecie na poziomie tego "serwisu"

 • sk64

  Oceniono 10 razy 6

  OF COURSE-batki Armaniego tez im kup:)

 • drattewka

  Oceniono 5 razy 1

  Nowym trenerem Ruchu powinien zostać drattewka, bo zna się na piłce nożnej i umie wymienić nazwy nawet drobnych elementów boiska i wie, ze trzeba strzelać gole na bramkę przeciwnika. Najlepiej dwoma nogami lub głową z rozpędu. Poza tym zna się na prowadzeniu piłkarzy, bo już prowadził piłkarzy do domu po kolacji w lokalu. Doszli bez kontuzji i trafili w bramę. Poza tym drattewka może prowadzić Ruch przez telefon, co będzie taniej, bo odpadną przejazdy i noclegi dla trenera. Ponadto drattewka jest niepełnosprawny i dzięki temu PFRON zrefunduje klubowi część wynagrodzenia trenera.

 • zbigniewjanicki

  Oceniono 7 razy 1

  " Małe pieniądze - mała gra ,
  duże pieniądze - duża gra ."
  Ferenc Puskas
  Z tym , że zarówno do małej jak i dużej gry potrzeba Puskasa !

 • eastsider

  Oceniono 16 razy 0

  A przecież można przenieść klub gdziś tam dalej od Chorzowa. To mogłoby pomóc.
  Czyż nie ładnie brzmiałoby: Ruch Gdynia ? Albo nawet Ruch Ciudad de Mexico ?

 • zlappande

  Oceniono 1 raz -1

  a gdzi ten skandal ?

  sorry, ale to , ze sie wszyscy nawzajem wymyslaja ? ze pilkarzom wytyka sie brak motywacji ?

 • xawerysw

  Oceniono 6 razy -2

  Nawet jak teraz ściągną super dobrego trenera to polegnie tak jak Zieliński bo nie radzą sobie piłkarze, którym brakuje nie tylko formy ale nawet zaangażowania. A tu kilka słów o naszej ekstraklasie, która w końcu nabiera logicznego wyglądu krotkapilka.pl/artykul,ekstraklasa_na_wlasciwym_torze,1227

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX