Sport.pl

Kibice Ruchu Chorzów nie przejmują się trudną sytuacją klubu?

PRZEGLĄD PRASY. ?Sport? wraca do meczu Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków, podczas którego fani niebieskich użyli niedozwolonych środków pirotechnicznych.
Komisja Ligi zapewne ukarze klub z Cichej finansowo i dyscyplinarnie.

"Sport" pisze: "Niestety, za głupotę swoich kibiców, czy raczej pseudokibiców, płacić muszą kluby. Ci chorzowscy nie przejmują się w ogóle trudną sytuacją klubu. Bardziej zależy im na pokazaniu się w "kraju", zaimponowaniu swoim "odpowiednikom" z Wrocławia, Krakowa, Poznania czy też spod znaku stołecznej "żylety", Mają w głębokim poważaniu, że Śląsk, Wisła, Lech, Legia mają dużo bogatszych od Ruchu sponsorów. Że (...) właściciel Cracovii profesor Filipiak niewiele sobie robi z 60-tysięcznej kary, bo dla niego piłka i tak wiąże się jedynie z generowaniem strat."

"Sport" przypomina też, że Ruch od mocnych i bogatych klubów ekstraklasy różni także frekwencja na meczach. "Efekt jest taki, że Ruch w kolejnych meczach nie będzie miał ani dopingu, ani kasy, która chociaż zrekompensuje organizację spotkania" - pisze dziennikarz.

Czy brak obcokrajowców w drużynie to dobre posunięcie Ruchu Chorzów?
Więcej o:
Komentarze (3)
Kibice Ruchu Chorzów nie przejmują się trudną sytuacją klubu?
Zaloguj się
  • masz1308

    Oceniono 18 razy 2

    dziennikarz niech się wali ze swoimi teoria przynajmniej było kolorowo bo ostatnie tygodnie na C6 były szare ,my i tak w biletach zapłacimy tą kare.

  • lukiluk0101

    Oceniono 11 razy -5

    Macie jeszcze Andrzeja który pożera dość sporo geltu ruch w tym sezonie bedzie trzepał galotami ze strachu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX