Ruch Chorzów to jedna z najsilniejszych marek sportowych w Polsce

Ruch Chorzów potwierdza: Centrala Zbytu Węgla ?Węglozbyt? SA, należąca do Grupy Kapitałowej Węglokoks, została Partnerem Oficjalnym Ruchu Chorzów SA.
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

Logotyp Węglozbytu zostanie umieszczony na przodzie koszulki meczowej niebieskich. Oprócz reklamy firmy na strojach zawodników logo firmy pojawi się również m.in. na bandach, banerach reklamowych oraz w klubowych publikacjach przedmeczowych.

- Nasza firma dzięki współpracy z Ruchem ma szansę stać się jeszcze silniejszą marką nie tylko na Śląsku, ale również w całym kraju i dzięki temu skutecznie konkurować z innymi spółkami w branży węglowej. Celem firmy jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych partnerów biznesowych z naszą ofertą produktową. Uważam, że nawiązanie współpracy z czternastokrotnym mistrzem Polski i jedną z najsilniejszych marek sportowych w kraju to nie tylko dobre posunięcie biznesowe, ale także propagowanie działań prospołecznych, takich jak edukacja poprzez sport - mówi Jerzy Nabiałczyk, prezes zarządu Węglozbytu SA.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, ale zarazem duża odpowiedzialność - dodaje Dariusz Smagorowicz, prezes niebieskich. - Jestem przekonany, że współpraca z tak znanym klubem przyniesie wiele korzyści biznesowych naszemu partnerowi i przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki Węglozbyt w Polsce - dodaje.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>