Sport.pl

Zakaz wstępu do szatni Ruchu Chorzów dla Marcina Kikuta

PRZEGLĄD PRASY. Mariusz Klimek zdradza ?Sportowi?, że powodem takiej decyzji jest awantura, jaką Kikut miał we wtorek wywołać w szatni z byłymi kolegami z zespołu.
Zawodnik miał im zarzucić, że nie wstawili się za nim i za Andrzejem Niedzielanem u chorzowskich działaczy. - Żaden z zawodników na temat Kikuta ze mną nie rozmawiał. To ja powiedziałem mu w cztery oczy, że nie widzę go w zespole, że nie widzę go w klubie. To ja zadecydowałem o jego indywidualnych treningach. Nie wiem, jak można tego prostego przekazu nie zrozumieć i jeszcze mieć pretensje do kolegów z zespołu. Kikut nie ma już wstępu do szatni Ruchu, poinformuję o tym cały zespół - mówi Klimek

Więcej - TUTAJ.

b> Ekskluzywne materiały i ciekawostki na Facebooku >>

Więcej o:
Komentarze (18)
Zakaz wstępu do szatni Ruchu Chorzów dla Marcina Kikuta
Zaloguj się
 • know.why

  Oceniono 21 razy 7

  synecek a ile jest 2+2? Normalnie 4 ale na Bukowej zawsze można było za to kupić mecz. tam tak liczono pieniądze ,żeby starczyło na spodlenie sportu..Maryjanek i jego "synecek" .

 • know.why

  Oceniono 23 razy 7

  @synecek
  hahahahahah.Odezwał się kibicyk najbardziej skorumpowanego klubu na świecie. Ty akurat możesz najwięcej powiedzieć co to jest uczciwosć. Opowiedz nam synku Maryjanka jak to twoja gej-ksa kupiła wszystkie mecze w sezonie. Opowiedz nam koleżko o swoim klubie zeszmaconym nieuczciwościa,korupcją i draństwem. No ładnie,Odezwal się bękart ze Zbuczałej ulicy. Najwiekszy wstyd w dziejach polskiej piłki. gks korupter katowice. W Katowicach tylko 1 FC Kattowic. Dziuroklub do Sosnowca sobie zabierzcie .

 • paparazzi.36

  Oceniono 31 razy 5

  bardzo dobra decyzja Kikut to cfaniaczek .Nigdy nie dawał z siebie wszytskiego pupilek wuefisty i naciągacz.
  synecek a twój klub czym jest?sprzedajna dziwka i korupcyjna szmata z Bukowej,. Największy wstyd Ślązaków. Kupowaliście co się dało. Niszczyliście pozytywny wizerunek KIatowic. Stul pysk bo nie masz prawa się wypowiadać szmaciarzu Dziurosynu zasrany. Doszło do zakutego łba? Najwięcej do powiedzenia w sprawach etyki ma zawsze jakiś podrzutek z Z. albo katowicka skorumpowana szmata. Zawsze z klubów ,które mają tyle na sumieniu że cała Polska razem wzięta to przy nich niewinna panienka.
  senecek won do Sosnowca bo tam korzenie twojego klubu. na kolanach przez SZopienice. Tam ci ludzie do życi nakopią i przegonią przez Brynicę. Tam w Sosnowcu Twoje miejsce.

 • lentner

  Oceniono 11 razy 3

  Kikut powinien sobie zdawać sprawę,ze już nie jest trybem w maszynie Ruch. Co koledzy mieli się za nim wstawić i powiedzieć,że słusznie doi klub z kasy?Wybrał całkowicie odmienną linię niż działacze Ruchu i z konsekwencjami musiał się liczyć. Naiwnością było liczenie,że ktoś przeciwstawi się pracodawcy....Na tym poziomie sportowym i PŁACOWYM klubu raczej szybko nie znajdzie

 • poznaniakpl

  Oceniono 3 razy 1

  szkoda, że pismak nie zapytał o opinię M. Kikuta:

  www.weszlo.com/news/17272-Marcin_Kikut_W_Ruchu_dochodzi_do_sytuacji_ktore_sie_w_pale_nie_mieszcza_

 • synecek

  Oceniono 13 razy 1

  Jak tam domek prezesa ? Zlicytowany ?

 • synecek

  Oceniono 44 razy -2

  Oto w całej okazałości klub z Chorzowa,przez 6 miesięcy nie płacić a na koniec wine zrzucić na piłkarza...
  Graj w Ruchu a będziesz wyRU...y !

 • masz1308

  Oceniono 17 razy -3

  psy z giekaesu szczekają ,a nie pamiętają jak ten ich gorol ze sosnowca im liga kupowoł prze 10 lot ,a potym jego gorolski podciep syn w szuzblechach kasa dawoł syndziom ,
  W KATOWICACH INO RUCH.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX