Sport.pl

Ruch Chorzów nie godzi się z decyzją PZPN-u. Prawnicy w gotowości

PRZEGLĄD PRASY. Marcin Kikut rozwiązał z winy Ruchu Chorzów kontrakt z klubem z Cichej. Niebiescy jednak się na to nie godzą i szykują odwołanie.
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

- Czekamy na oficjalne pismo z werdyktem. Jak tylko do nas dotrze, to zajmą się nim nasi prawnicy. Mogę powiedzieć, że na pewno się odwołamy od tej decyzji - mówi Faktowi prezes Dariusz Smagorowicz.

Kikut - były reprezentant Polski - pojawił się na Cichej latem 2012 roku. Grał jednak mało i przeciętnie, więc działacze szybko podjęli decyzję o rozstaniu. Zawodnik nie potrafił znaleźć nowego klubu, więc nadal pozostawał na utrzymaniu niebieskich.

Z czasem okazało się, że zawarcie ugody jest niemożliwe, więc Kikut poszedł po pomoc do PZPN-u. Na razie to on jest górą. W podobnej sytuacji jest jeszcze Andrzej Niedzielan. Działacze Ruchu wciąż liczą, że osiągną kompromis z doświadczonym napastnikiem.

Kulisy sportowych wydarzeń na Śląsku. Dołącz do nas na Facebooku >>

Który stadion powinien nosić imię Gerarda Cieślika?
Więcej o:
Komentarze (24)
Ruch Chorzów nie godzi się z decyzją PZPN-u. Prawnicy w gotowości
Zaloguj się
 • domin1920

  Oceniono 7 razy 5

  Kikut zagrał w rezerwach Ruchu , raz , czy dwa, to grał tak, jakie ma nazwisko , czyli jak Kikut. Robił chłopakom pod górkę i do wyjebali. Ja byłbym zadowolony jakby u nas dalej był na liście, bo i tak musimy kiedyś mu wypłacić zaległą kasę. A tak by zapie...ł jak przeciętny Kowalski. Góra, dół, góra dół hehe:)) No, chyba że strażnik ma Asa w rękawie, bo jak dało się przeczytać, Kikut mając jeszcze ważny kontrakt z Ruchem trenował z rezerwami Lecha, co podpada pod paragraf rozgrywek ekstraklasy. A może , co innego ??? nie wiem. Szczewka co wy tacy zainteresowani, przecież tylko my się ponoć interesujemy waszymi tematami. Hipokryci !

 • misjonarz75

  Oceniono 3 razy 3

  jeszcze tylko jedno... Ja to widzialem 14 lat temu więc w tym okresie.
  Pokaż mi gdzie nawołuję do nienawiści? To że przekleiłem z innego tematu takie żeczy o was? To jest tylko pokazanie twojej podwójnej moralności i hipokryzji.
  Jak oni nam to niedorze, a jak my im to w porządku.
  Ciekawe czy jak by komuś z twojej rodziny inna bojówka zrobiła by krzywdę, też byś twierdził że bojówki są ok?
  Nara i popraw się

 • stroszek233

  Oceniono 7 razy 3

  waldek king, pamiętasz Gorawskiego ,Strąka/ to zamknij morde komunistyczna świnio z gó...ka. tracisz pamięć jak twoje bożyszcze Stali. Hipopkryci i złodzieje.

 • lentner

  Oceniono 2 razy 2

  Ależ domin,ty na stronie Ruchu? :)

 • domin1920

  Oceniono 2 razy 2

  Zapłacić, wypłacić uregulować trzeba. Tylko trzeba zadać pytanie, dlaczego strażnik doprowadził do tego, że nie było wpływów na jego konto , co mógł "kikutowski" rozwiązać kontrakt. Mógł "kapać" mu odrobinkę , chętnie bym posłuchał jak docierają nieudacznika 30 godzin 7 dni w tygodniu. A tak nie tylko pajacyk ma wolne, to trzeba wypłacić mu zaległą kasę, w szczególności do końca roku wszystko, cobyśmy nie mieli problemów z licencją na kolejny sezon. Niestety, to był błąd sprowadzając jego mościa na Cichą. Mam głęboką nadzieje, ze w przyszłości nasi pójda po rozum do głowy i nie sprowadzą używanego sprzętu Amici. Zając, Scherfchen i ostatni Kikut.

 • lentner

  Oceniono 4 razy 2

  Że będzie odwołanie było wiadomo od początku. Klub ma prawo do przedstawienia swoich racji i dopiero wtedy okaże się po czyjej ona stoi stronie.Kompromis? Może... Prawda jest jednak taka,że po tym jak Kikuta i Niedzielana potraktował (chciał) Klimek do ugody między stronami na pewno jest bardzo daleko.Jak juz kiedyś pisałem,czas składania wniosków licencyjnych zbliża się wielkimi krokami i w przypadku przyznania racji zawodnikom(owi) na pewno będą chcieli to wykorzystać

 • lentner

  Oceniono 1 raz 1

  :):) Oj domin,domin. Tak jak na SŚ,gdy zabrakło argumentów poobrażałeś wszystkich i znikłeś albo zmieniłeś nick :)

 • lentner

  Oceniono 1 raz 1

  *dla słowa HONOR to DYSHONOR

 • misjonarz75

  Oceniono 3 razy 1

  widzisz domin... Ja w przeciwieństwie do ciebie trochę widziałem i przeżyłem. wojna i jej skutki. Widziałem odciętą głowę, smród rozkładających się ciał ludzkich, dzieci bez rodziców i ludzką rozpacz. I to w imę czego?
  Dla tego twierdzę że żadne bojówki, zabijanie się czy inne przejawy agresji są obrzydliwe, bez względu na wszystko. Nic nie tłumaczy barbażyństwa....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX