Sport.pl

Wysięk, zwyrodnienie, krwiak... Obrońca Ruchu Chorzów już nie pogra

Adrian Mrowiec, obrońca Ruchu Chorzów, na pewno nie zaliczy rundy jesiennej do udanych.
SLASK.SPORT.PL na Facebooku. Czy już nas polubiłeś? >>

Niebiescy sięgnęli po doświadczonego, 30-letniego piłkarza latem. Mrowiec miał zwiększyć konkurencję na środku obrony. Były zawodnik niemieckiego Chemnitzer FC grał jednak mało (na boiskach ekstraklasy spędził dotąd 199 minut), a to z powodu kolejnych kontuzji.

Gdy wydawało się, że wychowanek Górnika Wałbrzych w końcu wróci do wysokiej formy, przytrafił mu się kolejny uraz, który wyklucza go z gry do końca roku. Podczas wtorkowego treningu Mrowiec zgłosił problemy z kolanem. Po badaniach okazało się, że konieczna będzie operacja. - Adrian ma duże zmiany zwyrodnieniowe w stawie kolanowym. Ma też duży wysięk w kolanie i sporych rozmiarów krwiaka. Niestety, w tym przypadku konieczna będzie operacja, artroskopowe czyszczenie stawu. Zabiegu trzeba dokonać jak najszybciej, a potem zawodnik przejdzie rehabilitację. Oczywiście Mrowiec w tym roku już nie pojawi się na boisku - mówi Włodzimierz Duś, fizjoterapeuta Ruchu.

Niestety, nie w pełni sił jest również Marek Szyndrowski. Obrońca niebieskich po raz kolejny ma problem z kręgosłupem.

Więcej o:
Komentarze (1)
Wysięk, zwyrodnienie, krwiak... Obrońca Ruchu Chorzów już nie pogra
Zaloguj się
  • modelius1

    0

    To ja sie pytam co za CIUL nie lekarz badal go przed podpisaniem umowy.przeciez zwyrodnienie nie zrobi sie w tydzien lub miesiac.kolej.y kikut tej druzyny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX