Sport.pl

Podstawowy pomocnik Ruchu Chorzów nie zagra z Cracovią?

Bartłomiej Babiarz, pomocnik Ruchu Chorzów, zgłosił uraz mięśnia po ostatnim spotkaniu z Lechią Gdańsk.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

- Bartłomiej Babiarz doznał urazu naciągnięcia mięśnia przywodziciela. Będzie potrzebował około tygodnia, by dojść do zdrowia, dlatego jego występ przeciwko Cracovii [mecz odbędzie się w niedzielę - przyp. red.] stoi pod znakiem zapytania. Poza tym stłuczeń doznali Marcin Malinowski oraz Filip Starzyński, ale obaj uczestniczą w treningach - mówi Włodzimierz Duś, fizjoterapeuta niebieskich.

Po zabiegu jest już Adrian Mrowiec - obrońca chorzowskiej drużyny, który miał problem z kolanem. Zabiegu artroskopii dokonał doktor Krzysztof Ficek.

W środę operacja czeka Macieja Sadloka, którym zajmie się doktor Jacek Jaroszewski z Poznania. Zawodnikowi ponownie zostanie wycięta z nogi narośl, która doskwiera mu od ponad roku.

Dobre wiadomości dotyczą za to kolejnego obrońcy - Artura Gieragi. - Zakończył okres rehabilitacji i jest obecnie w treningu indywidualnym, który przygotowuje go pod względem wydolnościowym. W przyszłym tygodniu rozpocznie zajęcia z piłką - mówi Duś.

- Liczymy na to, że na początku stycznia, gdy spotkamy się po przerwie świąteczno-noworocznej, Maciej, Adrian oraz Artur będą uczestniczyć normalnie w treningach - kończy Duś.

Więcej o:
Komentarze (2)
Podstawowy pomocnik Ruchu Chorzów nie zagra z Cracovią?
Zaloguj się
  • misjonarz75

    Oceniono 10 razy 0

    dwie lewe nogi. Mała strata:)

  • stroszek233

    Oceniono 6 razy -2

    w ostatnich meczach tylko pozorował grę i stwarzał sytuację zagrożenia pod bramką Ruchu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX