Sport.pl

Ruch Chorzów musi uważać, bo Cracovia znowu ma kim straszyć

Wojciech Stawowy, trener Cracovii, cieszy się, że na mecz z Ruchem do składu wraca najlepszy napastnik zespołu z Krakowa.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Na Cichą przyjeżdża w niedzielę zespół, który w ostatniej kolejce dostał lanie od Lecha Poznań (1:6).

- Ostatnie dni były dla nas trudne. Najważniejszą rzeczą było to, żeby szybko się podnieść po przegranej. Przeanalizowaliśmy potyczkę z Lechem i od kilku dni skupiamy się tylko na Ruchu. Wygrana będzie najlepszym lekarstwem, ale nie będzie o nią łatwo. Ruch po zmianie trenera stał się dobrym zespołem i na pewno postawi nam ciężki warunki. Jeżeli nie będziemy rozpamiętywać porażki to stać nas na dobry wynik w Chorzowie. Kluczowe są jednak dyscyplina taktyczna i pełne zaangażowanie na boisku - mówił Stawowy.

Szkoleniowca cieszy powrót do zdrowia kontuzjowanego ostatnio Dawida Nowaka, który jest dziś najskuteczniejszym napastnikiem (7 goli w lidze) zespołu z Krakowa.

- Dawid już normalnie trenował z zespołem. Co prawda ma pewne braki z powodu przymusowej pauzy w zajęciach, ale bardzo na niego liczę. Ponadto będę mógł skorzystać ze Sławka Szeligi i Marcina Budzińskiego - dodał trener.Czy Ruch Chorzów pokona Cracovię?
Więcej o:
Komentarze (2)
Ruch Chorzów musi uważać, bo Cracovia znowu ma kim straszyć
Zaloguj się
  • szombry30

    Oceniono 3 razy 3

    lentner i waldek_king będą strugać chłopka w rozporku jak los sprawi ,że Ruch przegra.

  • know.why

    Oceniono 7 razy 3

    no to dziś wszystkie mendy z Ruswelta kibicują Sracovii. Tylko to jeszcze im poprawi humory:):):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX