Sport.pl

Ruch Chorzów chce odstrzelić Cracovię w westernowym stylu

?Czas się z kimś rozliczyć!? - takim hasłem promuje mecz z Cracovią Ruch Chorzów. Całość dopełnia wizerunek dwóch kowbojów.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Wspomniani kowboje to Piotr Stawarczyk i Filip Starzyński, czyli obrońca i pomocnik niebieskich. Wybór westernowej stylistyki nie jest przypadkowy. Cracovią w takim stylu promowała swoje mecze przed rundą jesienną sezonu 2013/14. Kto kogo odstrzeli na Cichej? 

 

 

 

Czy Ruch Chorzów pokona Cracovię?
Więcej o:
Komentarze (3)
Ruch Chorzów chce odstrzelić Cracovię w westernowym stylu
Zaloguj się
 • szombry30

  Oceniono 5 razy 5

  a ja nie chciałbym grać znowu z "ruskim " klubem jakim jest postrzegany przez tysiące ludzi GZ. Nie dla klubu który sprzedaje honor Polski:

  "Co łączy Górnika Zabrze z Rosją? Teoretycznie niewiele. Ale wprawne oko kibica szybko dostrzeże że, barwy zabrzańskiej drużyny są takie same jak flaga Federacji Rosyjskiej. Dla władz klubu to wystarczający argument, żeby to właśnie w Rosji poszukać finansowego wsparcia. Pierwszym krokiem ma być spotkanie prezesa Górnika z ambasadorem Rosji w Polsce.
  Górnik Zabrze chce nawiązać współpracę z ambasadą Rosji w Polsce. Dlaczego akurat z Rosją? Ano dlatego, że barwy zabrzańskiej drużyny są praktycznie identyczne jak barwy flagi rosyjskiej. Już wkrótce prezes zabrzańskiego klubu ma spotkać się z ambasadorem Rosji. - Chcielibyśmy, żeby to był początek jakiejś szerszej współpracy. Bo skoro można mieć sponsora czy partnera z Francji, Niemiec, Warszawy, to równie dobrze może to być partner z Moskwy - wyjaśnia Łukasz Mazur, prezes Górnika Zabrze.

  Według specjalistów takie prawdopodobieństwo jest. Pod warunkiem, że polska Ekstraklasa będzie stawała się coraz silniejsza. - Jeżeli chodzi o pozycję Polski, to jesteśmy w drugiej lidze jeśli chodzi o zainteresowanie Rosjan. Nie przebijemy tutaj Wielkiej Brytanii, która jest znana z potężnych inwestycji Rosjan w ten sport - mówi Marek Rasiński ze Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód.
  Zyskują na tym nie tylko wielkie, europejskie kluby. Również rosyjska liga staje się coraz mocniejsza dzięki pieniądzom oligarchów. - Z tego wzięły się wysokie kontrakty i umowy z zawodnikami. Obojętnie czy zawodnik będzie grał w Kijowie, Moskwie, czy w Ałma Acie, jeżeli płacą, to tam będzie grał - stwierdza Stanisław Oślizło, legenda zabrzańskiego Górnika."

 • lentner

  Oceniono 4 razy -2

  Mam nadzieję,żet ak będzie.Czołowa ósemka na zakończenie sezonu? Chciałbym tak: Legia,Górnik,Wisła,Ruch,Piast,Lech,Śląsk,Zawisza(Cracovia). Kolejność chyba inna...

 • lentner

  Oceniono 3 razy -3

  Haha, szombry 30?! A może byś napisał jeden z wielu nicków pod którym tu piszesz :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX