Sport.pl

Były piłkarz Ruchu Chorzów znalazł nowy klub. Jak przyjmą go kibice?

Marcin Kikut, niechciany w Ruchu Chorzów, będzie kontynuował karierę w Widzewie Łódź.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

O transferze 30-letniego byłego zawodnika reprezentacji Polski poinformował portal Widzewiak.

Kikut pozostawał bez klubu od listopada ubiegłego roku, gdy rozwiązał kontrakt z Ruchem z winy klubu. Działacze niebieskich zapowiadali wtedy, że odwołają się od tej decyzji.

Piłkarz na pożegnanie z Chorzowem mówił, że na Cichej potraktowano go źle i niesprawiedliwie. - Poznałem kilka fajnych osób, na przykład panią Renię, która pracuje przy sprzęcie. Ona i parę innych osób oceniały mnie na podstawie tego, jakim jestem człowiekiem. Inne sprawy szły na bok. Ogólnie jednak 90 proc. wspomnień będzie negatywnych - mówił w portalu 2x45.

Kibice Ruchu wypominali potem Kikutowi te słowa. Ciekawe, jak przyjmą go teraz fani Widzewa, którzy trzymają z niebieskimi sztamę.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>  

Co jest najmniej prawdopodobne w 2014 roku:
Więcej o:
Komentarze (3)
Były piłkarz Ruchu Chorzów znalazł nowy klub. Jak przyjmą go kibice?
Zaloguj się
 • domin1920

  Oceniono 17 razy 15

  Jo mom nadzieja , że Pan Bucek mie wysłucho, i sprawi - ze tyn podciep i zarazym wybrak z Amici , uświadczy nos swojom obecnościom, na C6. Tego bych boł rad - w tym nowym roczku.
  Niy daruja chu,jowi !

 • darako1970

  Oceniono 16 razy 14

  to był jeden z najgorszych aktorów w ruch ktorzy nie umieli zrobić ladnej miny do złej gry ,mam na myśli ze jak mu nie placili to nie umiał grać ale mimo to on jest cienki.

 • hutaantonia

  Oceniono 1 raz 1

  "Poznałem kilka fajnych osób, na przykład panią Renię, która pracuje przy sprzęcie. Ona i parę innych osób oceniały mnie na podstawie tego, jakim jestem człowiekiem. Inne sprawy szły na bok." Reszta oceniala go na podstawie tego jakim byl pilkarzem i ocena wypadla miazdząco.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX